reklama

Diesel Fadelite jsou nové chytré hodinky s poloprůhledným tělem CES

Diesel Fadelite jsou nové chytré hodinky s poloprůhledným tělem [CES]
2020-01-06T19:30:07+01:00
• 6. 1. 2020

Dnes jsme se již dočkali nových chytrých hodinek od společnosti Suunto, ale trh bude obohacen o další nový kousek pod názvem Diesel Fadelite. Tentokrát ale nečekejte funkce navíc nebo specifické funkce pro sportování. Novinka je cestou trochu retro designu a minimálně se v tomto odlišují od všech jiných modelů.

Diesel Fadelite

Nové chytré hodinky Diesel Fadelite disponují systémem Wear OS od Googlu a nabízí modernější specifikace, byť Snapdragon Wear 3100 pochází z roku 2018. Hodinky mají velikost 43mm, ale není známo, o jaký typ displeje se jedná, případně jakou má přesně úhlopříčku. Můžeme jen očekávat poměrně běžné specifikace s AMOLED panelem.

Hodinky nabízí poměrně základní konektivitu s Bluetooth 4.2 a WiFi 4. Operační paměť je o velikosti 512 MB a interní úložiště nabízí 4 GB. V rámci specifikací najdeme například NFC, takže půjde s hodinkami platit v obchodech. K dispozici bude jen jedno tlačítko a také senzor srdečního tepu.

Asi tím nejzajímavějším aspektem hodinek Diesel Fadelite je design, který je obohacen o poloprůhledné tělo, takže půjde vidět trochu do útrob hodinek. V podobné duchu jsou u plastové řemínky. Diesel Fadelite se dostanou na trh v několika barvách za cenu 275 dolarů, což je v přepočtu přibližně 6 200 Kč bez daně a dalších poplatků.

Zdroje: droid-life.com, neowin.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim