reklama

Audio-Technica ukázala sluchátka ANC300TW

Audio-Technica ukázala sluchátka ANC300TW
2020-01-17T19:40:48+02:00
• 17. 1. 2020

Nový přírůstek mezi bezdrátová sluchátka nyní zařazuje japonská společnost Audio-Technica, která v celosvětovém měřítku patří mezi špičkové výrobce zvukové techniky. Zařízení nese název QuietPoint ANC300TW a poprvé bylo k vidění minulý týden na veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Za vyšší prodejní cenu budou majitelé nejspíš očekávat také nadstandardní množství funkcí.

Zase něco jiného

V základu sice sluchátka nabízejí to stejné, co poskytuje většina konkurentů, ale již na první pohled se určitě najdou takové rozdíly, které mohou rozhodnout v jejich prospěch. Přenosné pouzdro vyniká zcela odlišným zpracováním a kromě vstupu pro USB C kabel z boční strany nepřehlédnete 3 stavové diody umístěné vpředu.

Samotná sluchátka dokáží v plném provozu běžet 4,5 hodiny, přičemž pouzdro prodlužuje výdrž o dalších 13,5 hodiny. Z hlavních funkcí můžeme zmínit aktivní potlačení šumu, zvýšenou odolnost vůči vodě podloženou certifikací IPX2, podporu Bluetooth 5.0 nebo automatické spuštění po vyjmutí z pouzdra.

Každé sluchátko má dva mikrofony s technologií Clear Voice Capture od Qualcommu pro potlačení okolního šumu či TrueWireless Stereo Plus, aby při bezdrátovém přenosu nedocházelo ke zpoždění zvuku. K dispozici jsou tři různé profily – Letadlo (proti nízkofrekvenčním zvukům v okolí), On-the-Go (proti hluku na ulici), Kancelář (proti hluku v tichém prostředí).

Oficiálně prodej začne na jaře tohoto roku za cenu od 230 dolarů (tj. cca 5 227 Kč).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim