reklama

Apple může chystat iPhone bez rámečků a výřezu v displeji

Apple může chystat iPhone bez rámečků a výřezu v displeji
2020-01-02T15:00:58+02:00
• 2. 1. 2020

Na internetu se objevil poněkud zajímavý patent společnosti Apple. Zveřejněné patentové dokumenty odhalují možnou podobu budoucího iPhonu, kterému ale chybí několik nezbytných částí, jež jsou nyní součástí iPhone 11 Pro. 

iPhone bez Face ID?

Podle všeho má zařízení obdélníkový displej se čtvercovými rohy. Zařízení nenabízí technologii Face ID, a ani dokonce výřez v displeji. Zajímavostí je, že se v patentu nenachází ani přední fotoaparát. Naopak se na stranách iPhonu nachází klasická tlačítka pro regulaci hlasitosti, vypnutí/zapnutí displeje a fyzický přepínač zvuku. 

Zahraniční média tvrdí, že by se mělo jednat o design iPhonu, který společnost Apple představí koncem letošního roku. Dle patentu je patrné, že zde bude přítomné Touch ID v displeji, přičemž fotoaparát bude buď vysouvací, anebo pod displejem. 

Je zde ale ještě jedna možnost, a to taková, že se jedná o levnější model. Applu celkově na trhu chybí levné zařízení, kterým by dokázal získat více peněz a větší podíl na trhu. Firma má ale v plánu již na jaře vydat iPhone SE 2. Uvidíme tedy, zda tento patent vůbec něco znamená.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim