reklama

Xiaomi Watch Color jsou další chytré hodinky

Xiaomi Watch Color jsou další chytré hodinky
2019-12-30T13:30:50+01:00
• 30. 12. 2019

Xiaomi nedávno překvapilo novými hodinkami, které využívají upravenou verzi systému Wear OS od Googlu. Vzhledem k tomu, že tento segment je stále zajímavější pro případné zákazníky, není se čemu divit, když zde máme další chytré hodinky, za kterými stojí společnost Xiaomi. Novinka se jmenuje jednoduše Xiaomi Watch Color.

Xiaomi Watch Color

Tentokrát jsme se nedočkali plného představení se všemi informacemi. Společnost v podstatě rozjela marketingovou kampaň, přičemž oficiálně půjdou do prodeje až 3. ledna v Číně. Cena zatím není známá, ale podařilo se nám zjistit ze sociální sítě Weibo, jaké specifikace a vlastnosti budou mít samotné hodinky.

Displej má 1,39 palců s rozlišením 454 x 454 pixelů. V tomto případě byla použita AMOLED technologie. Operační systém je založen na Androidu 4.4 a o konektivitu se postará Bluetooth 5.0. Jestli je k dispozici WiFi, není zatím jasné. Xiaomi se chlubí hlavně barevností displeje a k tomu dodává, že je k dispozici 1540 různých ciferníků, nebo modifikací.

Baterie má kapacitu 420 mAh a dle Xiaomi má vydržet několik dní provozu. Dále je k dispozici senzor srdečního tepu, NFC a také certifikace 5ATM, takže vydrží nějaké to ponoření do vody. Dle propagačních materiálů mají být vhodné i pro plavání.

Po uvedení do prodeje aktualizujeme článek o všechny patřičné informace, včetně ceny.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim