reklama

Aplikace Zaparkuju přidává možnost rezervace parkovacího místa

Aplikace Zaparkuju přidává možnost rezervace parkovacího místa
2019-12-30T11:30:25+02:00
• 30. 12. 2019

Aplikace Zaparkuju.cz je k dispozici již druhým rokem a nabízí k dispozici informace o parkování v hlavním městě Praha. Zobrazuje parkovací zóny na území Prahy včetně detailních informací o ceně a typu zón s možností platby. Poskytuje informace o obsazenosti parkovišť P+R, elektronabíječkách a parkovacích místech pro občany se ZTP.

Zajímavé funkce pro Pražany

Zaparkuju.cz nabízí zobrazení prakovacích pro obyvatele a návštěvníky města Prahy. Aplikace snadno zobrazí, od kdy do kdy je parkoviště zpoplatněné a za jakou cenu. Ukáže elektrostanice i s cenou nabíjení a nabídne i přehled obsazenosti P+R parkovacích míst. Veškeré funkce:

  • zobrazení více než 100 tisíc míst v rámci městských zón v Praze
  • realtime aktualizovaný počet volných míst na parkovištích P+R
  • 2200 míst pro občany se ZTP
  • více než 300 dobíjecích stanic a 650 dostupných zásuvek pro elektromobily po celé ČR
  • nově aplikace umí rezervovat parkovací místo na soukromých parkovištích

zaparkuju.cz

Systém navíc umožňuje si parkovací místo předem rezervovat a vyhnout se tak nepříjemnému hledání volného místa. Platba za proběhlou rezervaci proběhne online přes uloženou kartu, což řidičům také ušetří mnoho času a komplikací s hotovostí a často
dokonce vyjde parkování na soukromém parkovišti levněji než na ulici. Aplikace funguje na stejném principu, jako jsou např. rezervační systémy na ubytování. Místo pokoje ale uživatelé rezervují parkovací místo.

Neblahé zkušenosti od uživatelů

U obou aplikací, jak v Google Play tak v iTunes tak jsou negativní recenze od uživatelů na špatnou funkcionalitu aplikace.  V Google Play je hodnocení 2,4* z 5*, v iTunes je hodnocení 2,9* z 5*. Uživatelé si často stěžují na to, že aplikace zapomíná údaje o uživateli, má špatné uživatelské rozhraní či je problém přes ni zaplatit. Vývojáři však na komentáře občas odpovídají a vypadá to, že mají snahu o zlepšení aplikace.

logo-app zaparkuju.cz Zaparkuju.cz Zdarma ANDROID logo-app zaparkuju.cz Developer Zdarma iOS

Zdroje: ,

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim