reklama

Sony Xperia 3 se ukázala v GeekBench

Sony Xperia 3 se ukázala v GeekBench
2019-12-13T23:49:36+01:00
• 14. 12. 2019

Grafika: Sony.cz

Databáze benchmarku GeekBench zřejmě odhaluje připravovaný model od společnosti Sony, který by se měl ukázat jako první novinka v následujícím období. Zařízení získalo kódové označení PM-1310 a v konečném výsledku ponese název Xperia 3. První várka specifikací naznačuje, že výrobce hodlá telefon směrovat do nejvyšších pater mobilního trhu, čili bude disponovat tím nejvýkonnějším hardwarem.

Možná už v Barceloně

Zveřejněný záznam počítá s osmijádrovým procesorem Snapdragon 865 od Qualcommu vyrobeným 7nm výrobním procesem. K němu se váže grafický čip Adreno 650 a hlavně nechybí podpora sítí 5. generace díky modemu Snapdragon X55. Podstatnou roli si také zahraje operační paměť RAM o velikosti 12 GB. Posledním dílkem do skládačky je operační systém Android v předinstalované verzi 10.

Dále v kuloárech se hovoří o displeji s neznámou úhlopříčkou, ale dosahující na QHD rozlišení. Nelze vyloučit ani možné zakřivení čelního panelu v jedné z částí. Zadní část by mohla nést dohromady až 6 objektivů fotoaparátu a vpředu asi nasadí rovnou dva selfie snímače. Do prodeje mají zamířit až čtyři různé verze, přičemž pouze jedna z nich nabídne 5G připojení. Koneckonců první odhalení může proběhnout v Barceloně koncem února příštího roku během tradičního veletrhu MWC.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim