reklama

Obchod Play prochází grafickou změnou

Obchod Play prochází grafickou změnou
2019-12-04T18:17:59+01:00
• 5. 12. 2019

Obchod Play se poměrně nedávno dočkal tmavého vzhledu, což asi uvítalo mnoho uživatelů. Nyní ale dochází k další změně, která se hlavně týká oblasti kolem uživatelských účtů. Tak trochu je spojena s ukončením veřejné verze Google+. Pokud jste měli toto sociální síť a nastavili jste si úvodní fotku, tak se zpravidla objevila v menu v Google aplikacích u vašeho profilu. Vzhledem k tomu, že fotografie již nejsou k dispozici, byl zde umístěn náhradní a zbytečný obrázek. Právě i tohoto se dotýká novinka.

Obchod Play a tmavý vzhled – přibude nastavení [aktualizováno]

Obchod Play a uživatelské účty

Pokud si chcete přepnout uživatelský účet v aplikaci Obchod Play na Androidu, tak jste museli otevřít boční menu, kde se nachází v horní části sekce spojená s účty. V nové verzi, která se pomalinku dostává mezi uživatele, se v menu již nenachází možnost přepnutí účtů.

Obchod Play pro Wear OS prochází grafickou změnou

Po vzoru jiných aplikací od Googlu se vše přesunulo do pole vyhledávání, kde nově uvidíte v pravé části svou profilovou ikonu. Pokud na ni kliknete, zobrazí se dialogové okno s možností přidání nového uživatelského účtu, případně je zde k dispozici zkratka na správu účtů. Pokud máte k dispozici na zařízení více účtů, bude zde k dispozici jejich seznam.

Nejedná se o jedinou novinku. S profilovou ikonou je spojeno gesto, které je k dispozici i v jiných aplikacích od Googlu. Stačí prstem přejet po profilové fotce ve směru dolů nebo nahoru, a dojde k přepnutí na další účet v pořadí.

Samotná změna pro Obchod Play je již nyní dostupná pro některé uživatele. Pokud ji neevidujete na svém zařízení, musíte si počkat, až dojde k aktivaci ze stran serverů Googlu.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim