reklama

Huawei Band 4 Pro oficiálně představen s NFC, GPS a dalšími funkcemi

Huawei Band 4 Pro oficiálně představen s NFC, GPS a dalšími funkcemi
2019-12-09T13:30:49+01:00
• 9. 12. 2019

Společnost Huawei včera uvedla na trh své nejnovější mobilní telefony Nova 6 5G, Nova 6 4G a Nove 6 SE. Výrobce mimo jiné na trh uvedl i novou chytrou váhu. Dalším velkolepým produktem, který byl včera uveden na trh, je chytrý náramek Huawei Band 4 Pro. Ten má oproti klasickému modelu Band 4, který byl uveden v říjnu letošního roku, několik vylepšení. 

Huawei Band 4 Pro se stejným designem

Huawei Band 4 Pro je vybaven 0,95 palcovým barevným AMOLED displejem s vysokým rozlišením. Kromě toho náramek nabízí několik úžasných ciferník. Pokud vás ale tyto ciferníky nezaujmou, budete si moci nainstalovat také ciferníky třetích stran. Náramek je mimo jiné vybaven kovovou konstrukcí a silikonovým páskem, který je podle prvních recenzí příjemný na omak – navíc se prý pohodlně nosí a je lehký. 

Z hlediska funkčnosti má Huawei Band 4 Pro 11 vestavěných sportovních režimů, které mohou zaznamenat 127 různých sportovních dat. Náramek je také vybaven vestavěným GPS modulem. V Band 4 Pro je umístěn i měřič SPO2, který sleduje rychlost saturace kyslíkem v krvi. K dispozici je také monitor srdeční frekvence a sledování spánku. 

Kromě toho má náramek vlastní NFC modul a podporuje platby kartami. Přestože nabízí podobný design, má Band 4 Pro odlišný způsob nabíjení, neboť se tři konektory nachází na zadní straně náramku. Pokud jde o cenu. Band 4 Pro se začíná prodávat od 1 288 Kč bez DPH, přičemž k dispozici bude v barvách Sakura Pink, Graphite Black a Amber Sunrise. Předprodej začal již 5. prosince, zatímco oficiální prodej započne 12. prosince letošního roku.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim