reklama

Apple zřejmě začne představovat čtyři iPhony ročně

Apple zřejmě začne představovat čtyři iPhony ročně
2019-12-06T11:30:49+01:00
• 6. 12. 2019

Již od roku 2011 se Apple vždy snažil představit svůj vlajkový iOS model během podzimního období, přesněji v září nebo říjnu. To by se však podle analytiků mohlo změnit. Proč? To se dozvíte o pár řádků níže. 

Apple pravděpodobně plánuje dvě prezentace v roce

Apple by totiž mohl v průběhu roku 2021 mít dvě samostatné prezentace, během kterých by představil hned čtveřici chytrých telefonů, místo současných tří modelů. Tato informace se zakládá na anonymním dodavatelském řetězci. 

Nicméně, na internetu se objevují informace, že by Apple mohl uvolnit dva iPhony v první polovině roku 2021, přičemž ve druhé polovině pak zbylé dva modely. To bude znamenat hlavně změnu ve strategii společnosti Apple. Historicky totiž firma představovala telefony jednou ročně a ve stejné období. 

Tímto krokem by ale Apple mohl lépe konkurovat konkurenčním telefonům, respektive výrobcům, kteří během roku představují více než dva modely. Podle analytiků bychom se navíc během příštího roku měli dočkat rovnou čtyř nových modelů, a to ve velikostech 6,7 palců, 6,7 palců, 6,1 palců a 5,4 palců. Telefony by také měly být kompatibilní s 5G sítěmi, přičemž všechny nabídnou OLED panely. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim