reklama

Obchod Play zveřejnil nejlepší aplikace, hry a filmy roku 2019

Obchod Play zveřejnil nejlepší aplikace, hry a filmy roku 2019
2019-12-06T13:30:12+01:00
• 6. 12. 2019

Konec letošního roku pomalu a jistě klepe na dveře, takže je ideální čas se za ním ohlédnout a zhodnotit si, které aplikace byly nejlepší. V průběhu tohoto týdne společnost Apple zveřejnila své hodnocení nejlepších aplikací pro iOS, macOS a iPadOS. Nyní se o své hodnocení podělil Google, respektive Obchod Play. 

Obchod Play vyhlásil nejlepší aplikace

Google i letos zveřejnil seznam nejlepších aplikací z Obchodu Play za rok 2019. V seznamu se nachází aplikace se zaměřením na hry, aplikace, filmy, televizní pořady a knihy / zvukové knihy. Pojďme se tedy společně podívat na to, které aplikace byly letos v rámci platformy Android nejlepší. 

Hlasování uživatelů bylo zahájeno 11. listopadu a probíhalo v rámci čtyř kategorií. Hlasovat pak bylo možné do 25. listopadu. Výsledky jsou následující:

Google také vybral „Nejlepší aplikaci“ Ablo. Jedná se o službu, se kterou navážete skutečné kontakty s různými lidmi z rozmanitých kultur. Nezáleží na tom, jakým jazykem hovoříte, protože tady můžete komunikovat svým vlastním jazykem s kýmkoliv. Umožní vám to zabudovaný jazykový překladač, díky kterému zde zažijete mnoho obohacujících zážitků. Podle společnosti právě tato aplikace vyčnívala ze všech nejvíce. 

Pokud vlastníte mobilní zařízení s operačním systémem Android, můžete si i vy tyto aplikace stáhnout a vyzkoušet. Můžete tak například uskutečnit skrze seznam Best of 2019, který naleznete v Obchodě Play. Která aplikace je podle vás letos nejlepší?

Obchod Play

Zdroj: ww.9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim