reklama

Vodafone upravuje tarify pro lidi nad 60 i zdravotně znevýhodněné aktualizováno

Vodafone upravuje tarify pro lidi nad 60 i zdravotně znevýhodněné [aktualizováno]
2019-10-11T17:20:59+01:00
• 11. 10. 2019
3

Vodafone již představil několik nabídek pro tento rok, mezi kterými nejvíce vyniká neomezená nabídka dat. Tentokrát jsme se ale dočkali zvýhodněné nabídky pro klienty, kterým je více než 60 let. Taktéž je k dispozici nabídka pro zdravotně znevýhodněné.

Vodafone a UPC představují společnou nabídku

Vodafone Nabídka 60+

Vodafone tentokrát nabízí pro klienty starších 60 let několik variant. V první řadě zde máme Tablet s mobilním internetem, kde lze získat 4 GB FUP a tablet Vodafone Tab N8 za 399 Kč měsíčně, přičemž první splátka je za pouhou jednu korunu. Dále se nabízí předplacená karta, kde za 75 Kč lze získat balíček s neomezeným voláním v rámci sítě Vodafone, SMS za 1,9 Kč a volání do ostatních mobilních síti za 3,5 Kč. Taktéž lze vybrat 4 telefonní čísla, na které se volá za 1,9 Kč za minutu.

„Každý by měl mít přístup k moderním technologiím a benefitům, které přinášejí. Novou nabídkou umožňujeme lidem nad 60 využívat nové technologie za výhodnějších podmínek. Díky tomu mohou být častěji v kontaktu se svojí rodinou a přáteli nebo třeba lépe plánovat a využít svůj volný čas,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

K dispozici je také tarif s 1 GB FUP, 250 minutami do všech sítí a neomezenými SMS zprávami za 299 Kč měsíčně. Součástí je také sleva na vybrané telefony. Více informací najdete na stránce vodafone.cz/60.

Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P a osoby závislé na pomoci ve II., III. a IV. stupni

Vodafone si přichystal nabídku i pro zdravotně znevýhodněné. Zde se nabízí dva základní tarify. První má v sobě obsažených 250 minut do všech sítí, přičemž každá další minuta přijde na 3,49 Kč. Součástí jsou neomezené SMS zprávy a 1 GB FUP. Tato nabídka přijde na 299,25 Kč měsíčně.

„Mobilní data jsou často pro lidi se specifickými potřebami prostředkem, který jim pomáhá kompenzovat zdravotní postižení. Vozíčkáři tak můžou najít ideální trasu s aplikací Vozejkmap, kterou pomohla vyvinout Nadace Vodafone. Pro znakující sluchově postižené vznikl on-line videotlumočník Signslate, který jim umožní domluvit se s mluvící společností a naopak. Podobných aplikací je řada, ale jedno mají společné: v pozadí jejich pozitivního dopadu jsou právě gigabajty mobilních dat,“ říká Adriana Dergam, místopředsedkyně správní rady Nadace Vodafone.

Druhý tarif v sobě kombinuje neomezené volání a SMS zprávy do všech sítí, 1000 minut do zahraničí včetně EU a 20 GB FUP. Zde je ale nutné aktivovat 10 GB každý měsíc skrze aplikaci Vodafone, takže základ nabízí jen 10 GB. Cena byla stanovena na 549,5 Kč měsíčně. Více informací najdete na stránce vodafone.cz/ztp.

Jaké dokumenty budete potřebovat?

V první řadě je to kopie občanského průkazu nebo pasu a kopie průkazu ZTP či ZTP/P nebo karta sociálních systémů sloužící jako průkaz nebo průkaz mimořádných výhod vydaný na základě rozhodnutí obecního úřadu.

Osoba závislá na pomoci jiné fyzické osoby potřebuje Oznámení o přiznání příspěvku na péči nebo Rozhodnutí o přiznání příspěvku na péči. Za nezletilé/nesvéprávné osoby žádá jejich zákonný zástupce.

Aktualizováno

Možná byste si mysleli, že nový tarif Nabídka 60+ bude výhodnější, ale stávající zákazníci, kteří splňují podmínky, to mají zatím s menším nepěkným překvapením. Pokud stávající zákazník bude chtít nový tarif Nabídka 60+, musí zrušit stávající smlouvu, pokud ji má, a následně může přejít na novinku. Bohužel ale musí zaplatit pokutu za nedodržení původní smlouvy. O tomto informoval Tomáš Fejfar na svém Twitteru, přičemž se přímo operátora dotázal i Michal Bláha.

Vodafone přibližně 6 hodin na to zareagoval, že mění tuto praxi. Od příštího týdne tedy nebudou stávající zákazníci platit jakoukoliv pokutu, pokud budou přecházet na tarif Nabídka 60+. Rozhodně vstřícný krok, škoda jen, že neplatí pro všechny zákazníky tohoto operátora.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Žurek

1. 10. 2019, 18:22
Android aplikace

Aneb najdi si svého stařečka nebo postiženého…

Václav Vokolek

11. 10. 2019, 20:10

Nekuř, nechlastej a taky se dočkáš a budeš sám sobě stařečkem….

Radek Výtisk

1. 10. 2019, 15:25

A to se vyplatí!!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim