reklama

Moto E6 Play údajně nabídne 16:9 displej, čtečku otisků prstů a microUSB

Moto E6 Play údajně nabídne 16:9 displej, čtečku otisků prstů a microUSB
2019-10-19T11:30:37+01:00
• 19. 10. 2019

Poslední dobou se spekuluje o nově připravovaném modelu od společnosti Motorola. Doposud však nebyly odhaleny pravděpodobné hardwarové specifikace. To se však nyní mění, a to díky serveru FoneArena. 

Moto E6 Play specifikacemi (zatím) neohromí

Podle dostupných informací se v případě modelu Moto E6 Play máme opravdu na co těšit. Hlavní předností tohoto kousku by totiž měl být velký HD displej s poměrem stran 16: 9 a rozlišením 1280 x 720 pixelů. Na internetu se kromě hardwarových specifikací objevila také údajně finální podoba telefonu, tu si můžete prohlédnout na přiloženém snímku níže. 

Právě zveřejněná podoba odhaluje další klíčové vlastnosti Moto E6 Play. Tak například je patrné, že se dočkáme tlustého rámečku v horní a dolní části displeje. Na zadní straně telefonu by se pak měl nacházet jeden fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Zde se kromě fotoaparátu bude nacházet i čtečka otisků prstů, a to v logu Motorola. 

Bohužel další specifikace, včetně procesoru, baterie, rozlišení fotoaparátu a tak podobně, nejsou známy. Ovšem uniklý snímek odhaluje ještě jednu vlastnost – přítomnost 3,5mm jack konektoru pro připojení drátových sluchátek. Dále bychom se měli dočkat zastaralého portu v podobě microUSB a tlačítka pro zapnutí/vypnutí a regulaci hlasitosti v pravé části zařízení. 

Očekává se, že společnost Motorola představí v jeden den dva modely, a to Moto E6 Play a Moto G8 Plus (XT2019). K představení by mělo dojít 24. října 2019 v Brazílii.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim