reklama

Chrome pro iOS přichází s tmavým vzhledem

Chrome pro iOS přichází s tmavým vzhledem
2019-10-23T06:45:12+01:00
• 23. 10. 2019

Chrome pro Android nabízí několik verzí – Beta, Dev, Canary a stabilní aplikaci. Na prvních třech dochází k testování novinek nejen pro vývojáře, ale i pro uživatele. Za poslední dobu jsme se dočkali mnoha změn, ale tou podstatnější z pohledu uživatele je nasazení tmavého vzhledu, přičemž si Google pohrává i s možností vynucení tmavého designu i na webových stránkách. Nyní přišla řada na Chrome pro iOS.

Chrome pro Android zvyšuje zabezpečení stránek

Chrome pro iOS

Apple nasadil tmavý vzhled svého systému iOS u verze 13, přičemž vývojáři nyní musí podporovat nový design u svých aplikací, respektive Apple tlačí na tuto novinku. Není tak divu, že i na této platformě přibývají aplikace s podporou nového vzhledu. Další takovou je Chrome od Googlu.

Chrome pro iOS nově podporuje systémové nastavení vzhledu, takže pokud máte přepnutý iPhone do tmavého designu, přizpůsobí se tomu i webový prohlížeč Chrome. Zde to ale znamená, že se změní prostředí aplikace, nikoliv webové stránky. U nich je nutná podpora ze stran tvůrců.

Nejedná se ale o jedinou novinku. Některé části aplikace přechází na nové zobrazení informací pomocí karet. Konkrétně jde například o jednotlivé taby, historii, záložky atd. Poslední významnou novinkou je možnost přidání nové platební karty přímo z nastavení aplikace.

logo-app Google Chrome Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim