reklama

Honor odhalil nový Band 5i

Honor odhalil nový Band 5i
2019-10-23T08:15:29+01:00
• 23. 10. 2019

S novým fitness náramkem přichází společnost Honor, která konečně našla způsob nabíjení nositelného zařízení bez nutnosti nošení s sebou USB kabelu a koncovky nabíječky. Novinku brzy můžete hledat v obchodech pod názvem Band 5i. Vzhledem k velmi nízké prodejní ceně nelze očekávat žádné nadstandardní funkce, i když méně nároční uživatele si nepochybně přijdou na své.

Jen to nejnutnější

Hlavní jednotka disponuje barevným a dotykovým TFT displejem s úhlopříčkou 0,96 palce a rozlišením 160 x 80 pixelů. Zobrazíte na něm najednou celkem až 30 znaků a nepřehlédnete ani jediné kapacitní tlačítko pro ovládání. Kromě snímače tepové frekvence TruSeen 3.5 dokáží hodinky změřit hladinu kyslíku v krvi. O celkovou výdrž se stará 91mAh baterie, u které čínský výrobce slibuje výdrž v rozmezí 7 – 9 dnů dle používání.

Nabíjení probíhá přes vlastní konektor ukrytý v jednom z pásků, který bez problému rovnou zapojíte do jakéhokoliv USB portu. V seznamu specifikací se také objevuje odolnost vůči vodě do 50metrové hloubky, možnost monitorování spánku, ovládání hudebního přehrávače nebo 9 různých režimů pro sledování aktivity během sportování. Prodej startuje od 1. listopadu za cenu okolo 22 dolarů (tj. cca 505 Kč) a na výběr bude ze tří barev (černá, růžová, zelená).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim