reklama

Oppo A9x – žhavá novinka s vysokými ambicemi

Oppo A9x – žhavá novinka s vysokými ambicemi
2019-05-23T16:29:32+01:00
• 23. 5. 2019

Jen necelý měsíc od oficiálního představení modelu A9 připravila společnost Oppo o něco výkonnější verzi, kterou začínají prodávat pod označením A9x. Rozdíly mezi oběma modely byste sice napočítali na prstech jedné ruky, ale přesto jsou vylepšení citelná. Čínský výrobce mohl ještě více zapracovat v některých částech. Ovšem nastavená prodejní cena zahraje jednu z rozhodujících rolí při konečném rozhodování.

Fotoaparát středem pozornosti

Nejcitelnější proměnou prošel hlavní fotoaparát v zadní části, kde nově naleznete 48megapixelový snímač namísto 16megapixelového. Tomu bude navíc záda krýt druhý 5MPx senzor, přičemž původní měl pouze 2 MPx. Další novinkou je přítomnost technologie rychlého nabíjení VOOC 3.0. Ostatní prvky výbavy jsou bez změny, takže lze prvně zmínit 6,53palcový displej s FullHD+ rozlišením nebo 16MPx kamerku na stále populární selfie snímky.

Hardwarovou stránku zastoupí stejný procesor Helio P70 s osmi jádry pod kapotou, 6GB operační paměť RAM a 128GB úložiště pro uživatelská data. Platforma ColorOS ve verzi 6.0 (Android 9.0 Pie) nabídne speciální režim Game Boost 2.0 na využití maximálního výkonu během hraní her. V obchodech můžete vybírat ze dvou barevných variant s gradientem (Meteorite Black, Ice Jade White) za cenu v přepočtu od 6 693 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim