reklama

Nokia 8110 získává aplikaci WhatsApp

Nokia 8110 získává aplikaci WhatsApp
2019-05-10T15:00:01+01:00
• 10. 5. 2019
1

Už je to nějaký ten pátek, co jsme se dočkali představení polochytrého mobilu Nokia 8110 (recenze). Z počátku se mohlo zdát, že tímto kouskem chce na sebe upozornit společnost HMD Global, která nyní vyrábí mobilní telefony značky Nokia. Nyní se ale ukazuje, že se o mobil umí starat.

Nokia 8110 a WhastApp

Od oficiálního českého zastoupení společnosti HMD Global jsme se dozvěděli, že Nokia 8110 získává novou aktualizaci, díky které mohou majitelé začít využívat komunikační službu WhatsApp i v České republice. Vzhledem k tomu, že mobil má k dispozici 4G a WiFi, mohlo by požívání této aplikace být poměrně jednoduché a praktické.

Nokia 8110 se dočkala aplikace díky tomu, že jejím operačním systémem je KaiOS. Nejedná se jen o další proprietární systém, který se objeví u jednoho výrobce. KaiOS získává na podpoře a je již docela rozšířen. Je natolik zajímavý, že dokonce Google investuje do vývoje a vytváří aplikace pro tuto platformu.

WhatsApp ukončí podporu pro Windows Phone [aktualizováno]

Vzhledem k tomu, že mobil disponuje aplikacemi jako Google Asistent, Google Mapy a nyní získává podporu WhatsApp, je možné, že se v dohledné době dočkáme dalších podobných novinek. Nyní je otázka, jakou aplikaci nebo službu by majitelé tohoto polochytrého mobilu chtěli jako další.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

SticklerStickleru

10. 5. 2019, 15:26

Hurá! :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim