reklama

Instagram Stories se dočkají textů písní

Instagram Stories se dočkají textů písní
2019-05-13T11:00:51+02:00
• 13. 5. 2019

Instagram čím dál více tlačí na funkci Stories, tedy příběhů v podobě textů, fotografií a videí. V poslední době se čím dál více objevují interaktivní prvky, které například vybízejí k hlasování nebo nabízí například možnost vložení písničky, respektive krátkého úryvku. Právě v této oblasti se testuje další novinka.

Instagram Stories a písničky

Dočasné příběhy již nyní umožňují vložení krátkého úryvku písničky, přičemž jsou dostupné jen z databáze samotné služby. Může se tak stát, že konkrétní skladu nenajdete. Zatím se jednalo v podstatě jen o doprovodnou hudbu, ale brzy se zřejmě dočkáme citelnějšího rozšíření.

Jane Manchun Wong totiž objevila, že Instagram testuje rozšíření vkládání písní, kde jsou dostupné i samotné texty. Stačí tedy zvolit hudbu, následně vybrat konkrétní časový úsek ze skladby a poté jen zvolit vzhled zobrazovaných textů, které se zobrazují přesně podle přehrávaného úseku.

Instagram Stories

K dispozici bude celkem pět různých vzhledů textů. Kromě této novinky Jane Manchun Wong také uvádí, že v rámci sdílení na Facebook budou nově podporovány i takové příběhy, které jsou doplněny o písničky. Facebokk se tak snaží trochu více sjednotit obě služby, což jsou ostatně i všeobecné plány, které má tato sociální síť se všemi svými platformami.

Oficiálně: Facebook propojí WhatsApp, Messenger a Instagram na úrovni komunikace

Zdroje: twitter.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit