reklama

Reno je nová značka na trhu se smartphony

Reno je nová značka na trhu se smartphony
2019-03-11T06:44:17+02:00
• 11. 3. 2019
3

V poslední době se znovu objevuje trend vytváření sub značek zavedených výrobců. Například Xiaomi osamostatnilo smartphony řady Redmi, které jsou nyní na trhu vedeny jako Redmi by Xiaomi. Nyní jsme se dočkali další nové značky Reno, která se prezentuje slovy „I’m Reno“ (Já jsem Reno).

Reno jako top model?

Za značkou Reno stojí společnost Oppo, která je na trhu již 18 let a spadá pod firmu BBK Electronics. Ta mimo jiné stojí za výrobci jako Vivo nebo OnePlus. Značka Reno zatím láká na oficiální představení prvního smartphonu, což se stane 10. dubna.

V tuto chvíli nemáme jakékoliv oficiální informace o novém smartphonu, ale na základě vyjádření CEO společnosti Oppo z dřívějších dnů lze poskládat aspoň základní specifikace. Novinka pravděpodobně nabídne Snapdragon 855 a k dispozici by měla být technologie 10násobného zoomu, za jejímž vývojem stojí přímo Oppo.

O energii se zřejmě postará baterie s kapacitou 4065 mAh a podle některých náznaků by měl být zachován konektor na sluchátka. Více informací není známo, ale zřejmě se v dohledné době něco málo objeví skrze úniky.

Je samozřejmě otázkou, jestli se tyto zvěsti potvrdí. Případně se můžeme dočkat zcela jiného zařízení. Velkou neznámou je, kam mobil zamíří, jestli na specifické trhy nebo do globálního prodeje.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ivan Šuhajda

11. 3. 2019, 8:33
Android aplikace

jeste pridaji humanic a ccc

SticklerStickleru

11. 3. 2019, 8:18

Reno jako ty boty? :D

Martin Jeřábek

11. 3. 2019, 7:48

Oppo má vivo, iQOO, Oneplus a nyní Reno 😂😂 se zbláznili 😂

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim