reklama

Redmi Note 7 se ukázalo v čínské databázi

Redmi Note 7 se ukázalo v čínské databázi
2019-01-07T07:29:14+02:00
• 7. 1. 2019
1

Modelová řada Redmi se brzy stane samostatnou značkou pod společností Xiaomi a první zástupce ponese název Note 7. Nasvědčuje tomu uvedený text „Redmi by Xiaomi“ na zadní straně telefonu. Bližší informace kolem připravovaného zařízení přináší známý regulační úřad TENAA z Číny, který přibližuje jak první možné specifikace, tak i jeho skutečnou podobu. Výrobce plánuje novinku oznámit v nejbližších dnech.

Xiaomi osamostatňuje značku Redmi

Až tři verze

Důležitou certifikaci získaly dohromady tři telefony (M1901F7C, M1901F7E, M1901F7T), přičemž rozdíly mezi nimi nejsou na první pohled nijak zřejmé. Nicméně všichni do těla o rozměrech 159,2 x 75,2 x 8,1 mm dostanou displej s úhlopříčkou 6,3 palce a výřez pro přední kamerku ve tvaru kapky. Celkovou výdrž bude řídit baterie o velikosti 3 900 mAh.

Výrobce si již delší dobu pohrává se 48megapixelovým snímačem u hlavního fotoaparátu a právě Note 7 by mohl být prvním nositelem. K němu navíc přidají druhý snímač o neupřesněném rozlišení nebo LED blesk pro přisvětlení pořizovaných záznamů. Odlesky gradientních barev naznačují nasazení odolného skla v zádech.

Některé úniky mu přisuzují osmijádrový procesor Snapdragon 675 od Qualcommu s grafickým čipem Adreno 612. Nakonec společnost Xiaomi má naplánovanou tiskovou konferenci už na čtvrtek 10. ledna, kde s největší pravděpodobností dojde k oficiálnímu odhalení před širokou veřejností.

Zdroje: gizmochina.com, mysmartprice.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Těším se na použitelnou velikost REDMI 7, který by mohl být při ceně cca 5000,- velmi zajímavý. Nicméně, předběžné specifikace se velmi různí….
Tyto přerostlá obludária rád přenechám baťůžkářům :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim