DevFest CZ 2019 se vrátí na začátku listopadu, čekání si můžete zkrátit miniDevFestem

DevFest CZ 2019 se vrátí na začátku listopadu, čekání si můžete zkrátit miniDevFestem
2019-01-07T09:27:38+02:00
• 7. 1. 2019

Na nový rok se mohou těšit všichni geekové-Ostraváci – několik členů DevFest CZ core týmu pro ně na jaro chystá speciální mini edici. Do Ostravy se tak DevFest vrátí po tříleté pauze.

miniDevFest

Podle hlavního organizátora Dominika bude největší výzvou dosáhnout vysněného počtu účastníků a zajistit hladký průběh akce. Na otázku, na co se těší nejvíce, odpovídá se smíchem: „Celá akce bude skvělá a já se na ni těším jako celek. Nejraději bych byl, aby byla zítra, ale taky vím, kolik práce je před námi.“ A proč vůbec pořádat miniDevFest, když už začaly přípravy na DevFest CZ 2019?

Pro Dominika jde tak trochu o přípravu na roli garanta DevFestu 2020. „Protože mě další rok čeká velký DevFest a potřeboval jsem si to trochu otrkat – zjistit co všechno na mě jako hlavního organizátora za výzvy spadne. Aktuálně jsem nikdy takto velkou akci nevedl a hodně se rozkoukávám, ale můj tým mě skvěle drží a věřím, že vše půjde jak má a já nezklamu. Aktuálně hledáme partnery z řad firem, které by chtěly akci podpořit.“

A co tedy zatím o miniDevFestu víme? „Bude to ve skvělých prostorách Vysoké školy Báňské, kde jsou nové přednáškové místnosti a je radost na ně koukat. Báňská nám v tomto hodně pomáhá a vychází nám velmi vstříc,“ říká Dominik.

„Celé to vypukne 2. 3. 2019 odpoledne přednáškami mezinárodních speakerů. Večer si pak užijeme pořádně geeky afterparty,“ říká Katka, garantka PR.

„Na koho se účastníci mohou těšit? Určitě třeba na Jeffa Delaneyho – pro všechny fanoušky Angularu je tento člověk jistota a bylo by škoda ho minout. Dále například Tomáš Zvěřina, který je už veterán na našich devfestech. Vždy dostává skvělé ohlasy a jeho přednášky mají svůj styl. Ale nebudu jmenovat dál, protože všichni speakeři jsou skvělí a bude u zábavu postaráno,“ dodává Dominik.

Více informací je momentálně k dispozici na webu akce https://mini-ova.devfest.cz  nebo Facebook události

Lístek pak stojí 267,- a koupit si jej můžete už teď na eventbrite

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat