reklama

Samsung chystá model Galaxy M20

Samsung chystá model Galaxy M20
2019-01-07T06:44:48+01:00
• 7. 1. 2019

Poslední očekávaný zástupce do nové produktové řady společnosti Samsung je konečně také předmětem úniku. Po modelech Galaxy M10 a Galaxy M30 tentokrát přichází zástupce s názvem Galaxy M20. Přestože jihokorejský výrobce stále zvládá všechny podstatné specifikace držet pod pokličkou, tak přeci jen se neubránil před částečným odhalením. Každopádně si telefon najde místo ve střední třídě.

Od každého něco

Velké pozornosti se nevyhne přední část, kam údajně nasadí 6,13palcový displej s FullHD+ rozlišením a výřez pro čelní kamerku typu Infinity-V. Tenký pásek u výřezu vyplní ukryté LED diody, které by měly svítit při každém odemknutí zařízení. Spodní brada bude očividně tenčí než například u modelu Galaxy Note9. Ovšem celé zpracování po stránce designu má být blíže verzi M10. Zadní část převážně vyrobí z polykarbonátu, ale rovněž přidají odolné sklo.

Jestliže Samsung skutečně vzadu nasadí články s celkovou kapacitou 5 000 mAh, tak půjde o zástupce s největší baterií v jejich portfoliu. Seznam specifikací ještě asi zabere 3GB paměť RAM, nový čipset Exynos 7904, snímač otisků prstů, dvojitý senzor fotoaparátu (13 + 5 MPx), LED blesk nebo 3,5mm jack pro sluchátka. Blížící se veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas by už mohl více rozkrýt karty.

Zdroj: 91mobiles.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim