reklama

Withings představilo tři nové produkty, dva podporující EKG CES

Withings představilo tři nové produkty, dva podporující EKG [CES]
2019-01-08T20:55:40+01:00
• 7. 1. 2019

Společnost Withings představila v rámci konference CES 2019 zcela nové tři produkty. Dočkali jsme se nové zdravotnické pomůcky 3-in-1 pod názvem BPM Core. Toto zařízení dokáže v praxi měřit krevní tlak, EKG a také může být použito jako stetoskop. 

Withings také představilo první analogové chytré hodinky s EKG s názvem Move ECG. K dispozici je mimo jiné i cenově dostupnější varianta Move. 

Dva z nových produktů nabízejí uživatelům možnost užívat EKG funkce takzvaně „po domácku“. S EKG vůbec poprvé přišel Apple u svých Apple Watch Series 4 a je jen dobře, že se technologie dostává i ke konkurenčním značkám. 

Withings BPM Core

BPM Core je jednoznačně nejvíce zdravotnické zařízení, které kdy společnost Withings představila. Novinka přináší skvělou kombinaci v podobě stylového designu a zdravotních funkcí. Veškerá nashromážděna data pak mohou být použita v nemocnici. 

Kromě měření krevního tlaku a srdečního tepu nabízí přístroj EKG identifikaci pro fibrilaci síní (AFib). Ve stručnosti zjišťuje, zda má vaše srdce nepravidelný rytmus. Navíc jeho digitální stetoskop dokáže poskytnout včasnou detekci chlopňového onemocnění srdce. 

BPM Core se dobíjí pomocí přiloženého USB konektoru. K dispozici je také aplikace Health Mate, kterou společnost Withings sama vytvořila. BPM Core se bude prodávat za maloobchodní cenu 250 amerických dolarů, což je v přepočtu zhruba 5 500 Kč bez DPH. K dostání pak bude v průběhu 2. čtvrtletí tohoto roku. 

Withings Move ECG

Produkt pod názvem Move ECG je první analogové zařízení s podporou EKG na světě. Svým vzhledem se podobá například Steel HR a dalším produktům z řady Activité. 

Společnost Withings již celou řadu let vyvíjí skvěle navržené produkty, které svou konstrukcí berou dech. Možná to je právě důvod, proč si jej zákazníci kupují. Produkt Move ECG nabízí kombinaci jednoduchého designu a propracované zdravotní funkce. 

Kromě toho je k dispozici také dlouhá výdrž baterie, která čítá až jeden rok. Move ECG využívá tři elektrody pro EKG, přičemž třetí je integrován přímo v řemínku. Kromě toho je přítomna také vodotěsnost do 50 metrů a sledování spánku. 

I v tomto případě platí, že se produkt začne prodávat až ve 2. čtvrtletí letošního roku, ovšem za cenu 130 dolarů – zhruba 2 860 Kč bez DPH. 

Withings Move 

A do třetice všeho dobrého si pro nás Withings připravilo cenově dostupnější variantu v podobě Move. Jedná se o chytré hodinky s opravdu dlouhou výdrží. Navíc se může pochlubit stejnými funkcemi a schopnostmi, jako u ostatních produktů tohoto výrobce. 

K dispozici tak je nejrůznější sledování aktivit a podobně. Mimo jiné si můžete hodinky i přizpůsobit, a to pomocí různých řemínků, číselníků a materiálů. Baterie vydrží až neuvěřitelných 18 měsíců. Hodinky jsou vybaveny také certifikací zaručující vodotěsnost do 50 metrů. Sledování spánků a dalších aktivit je samozřejmostí. Chytré hodinky Move budou v prodeji za 70 dolarů (1 540 Kč) s tím, že k dostání budou již od 5. února letošího roku. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim