reklama

Vivo Apex 2019 bude unikátní smartphone aktualizováno

Vivo Apex 2019 bude unikátní smartphone [aktualizováno]
2019-01-18T05:35:42+02:00
• 18. 1. 2019

Aktualizováno 18. 1.

MinulĂ˝ tĂ˝den se podaĹ™ilo zachytit nÄ›kterĂ© informace o nadcházejĂ­cĂ­m modelu od spoleÄŤnosti Vivo. NynĂ­ jiĹľ vĂ­me, Ĺľe se bude jednat o mobil Vivo Apex 2019, tedy o pokraÄŤovánĂ­ revoluÄŤnĂ­ho zařízenĂ­. Tentokrát se ale zĹ™ejmÄ› doÄŤkáme zcela unikátnĂ­ho zařízenĂ­, kterĂ© pĹŻjde za hranice konvencĂ­ – žádná tlaÄŤĂ­tka, žádnĂ© narušenĂ­ designu. SpoleÄŤnost uvedla, Ĺľe k pĹ™edstavenĂ­ dojde 24. ledna. TaktĂ©Ĺľ jsme se doÄŤkali obrázku lákajĂ­cĂ­ho na uvedenĂ­ novinky a takĂ© nástinu, co máme oÄŤekávat.

Původní článek 10. 1.

Společnost Vivo působí zejména v Asii, byť by nebylo na škodu, kdyby došlo k rozmachu na další trhy, zejména ten evropský. Firma má na svém kontě zajímavé smartphony a můžeme říci, že se nebojí experimentovat. Ostatně původní koncept Vivo Apex s výsuvnou kamerkou a čtečkou otisků prstů v displeji se následně objevil v produkční verzi se jménem Vivo Nex. Nedávno jsme se dočkali další pokračování v podobě Vivo NEX Dual Display Edition. Nyní Vivo zřejmě připravuje další unikátní smartphone.

Vivo „The Waterdrop“

V tuto chvíli máme k dispozici jen uniklé informace, které dávají více prostoru představivosti. Novinka má nést kódové označení The Waterdrop, jak uvádí zdroj @UniverseIce. Dle jeho slov se máme připravit na smartphone, jehož design se nebude podobat ničemu, na co jsme byli zvyklí. Údajně Vivo chce tak trochu změnit pohled na smartphony a opět představit odvážné zařízení.

K dispozici máme jen dva obrázky naznačující design chystané novinky. Bohužel nevíme nic o výbavě nebo specifikacích. Naštěstí i ze samotných obrázků se dá něco vyčíst, byť toho moc neobsahují.

Jak si mĹŻĹľete všimnout, ani na jednom obrázku nenĂ­ jakĂ©koliv narušenĂ­ designu. Nejsou vidÄ›t tlaÄŤĂ­tka například. SamozĹ™ejmÄ› se nynĂ­ pohybujeme na velmi tenkĂ©m ledÄ› spekulacĂ­, ale jak uvádĂ­ i zdroj, zĹ™ejmÄ› se bude jednat o prvnĂ­ smartphone bez jakĂ©hokoliv narušenĂ­ designu – žádná tlaÄŤĂ­tka, žádnĂ˝ konektor a dokonce i bez otvoru na reproduktor? OstatnÄ› souÄŤasnĂ© technologie to dovolujĂ­ – bezdrátová nabĂ­jeÄŤka, displej jako reproduktor, bezdrátová konektivita.

Možná i tentokrát se bude jednat o funkční prototyp a podle zájmu případných zákazníků se dočkáme komerční verze, jako tomu bylo u výše jmenovaného smartphonu Vivo Apex. Oficiálního uvedení bychom se měli dočkat na veletrhu MWC v Barceloně, který se koná v únoru.

Zdroje: phonearena.com, fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim