reklama

Vivo zřejmě chystá odvážný smartphone

Vivo zřejmě chystá odvážný smartphone
2019-01-10T07:39:42+00:00
• 10. 1. 2019
Thumbnail

Společnost Vivo působí zejména v Asii, byť by nebylo na škodu, kdyby došlo k rozmachu na další trhy, zejména ten evropský. Firma má na svém kontě zajímavé smartphony a můžeme říci, že se nebojí experimentovat. Ostatně původní koncept Vivo Apex s výsuvnou kamerkou a čtečkou otisků prstů v displeji se následně objevil v produkční verzi se jménem Vivo Nex. Nedávno jsme se dočkali další pokračování v podobě Vivo NEX Dual Display Edition. Nyní Vivo zřejmě připravuje další unikátní smartphone.

Vivo „The Waterdrop“

V tuto chvíli máme k dispozici jen uniklé informace, které dávají více prostoru představivosti. Novinka má nést kódové označení The Waterdrop, jak uvádí zdroj @UniverseIce. Dle jeho slov se máme připravit na smartphone, jehož design se nebude podobat ničemu, na co jsme byli zvyklí. Údajně Vivo chce tak trochu změnit pohled na smartphony a opět představit odvážné zařízení.

K dispozici máme jen dva obrázky naznačující design chystané novinky. Bohužel nevíme nic o výbavě nebo specifikacích. Naštěstí i ze samotných obrázků se dá něco vyčíst, byť toho moc neobsahují.

Jak si můžete všimnout, ani na jednom obrázku není jakékoliv narušení designu. Nejsou vidět tlačítka například. Samozřejmě se nyní pohybujeme na velmi tenkém ledě spekulací, ale jak uvádí i zdroj, zřejmě se bude jednat o první smartphone bez jakéhokoliv narušení designu – žádná tlačítka, žádný konektor a dokonce i bez otvoru na reproduktor? Ostatně současné technologie to dovolují – bezdrátová nabíječka, displej jako reproduktor, bezdrátová konektivita.

Možná i tentokrát se bude jednat o funkční prototyp a podle zájmu případných zákazníků se dočkáme komerční verze, jako tomu bylo u výše jmenovaného smartphonu Vivo Apex. Oficiálního uvedení bychom se měli dočkat na veletrhu MWC v Barceloně, který se koná v únoru.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit