reklama

Zcela nový chytrý pásek Diggro X3 jen za 440 Kč sponzorovaný článek

Zcela nový chytrý pásek Diggro X3 jen za 440 Kč [sponzorovaný článek]
2018-08-10T16:39:59+02:00
• 10. 8. 2018

Společnost Diggro je nová čínská společnost, která vyrábí skvělé chytré náramky. Diggro se objevilo na poli fitness náramků a své konkurenci to dává pěkně poznat. Levné sportovní náramky jsou oblíbené takřka po celém světě, a to nejen díky svému designu, ale také díky poměru cena / výkon. A právě cena je pro koncové zákazníky důležitá.

Gearbest: větší slevu nenajdete

Originální náramek Diggro X3 na českých e-shopech neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu pár dní jen za 440 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že obchod Gearbest nabízí dopravu zcela zdarma. Pokud navíc při platbě zvolíte Priority Line, nebudete platit žádné celní poplatky. Kupujte ZDE.

Gearbest: Diggro X3 a specifikace

Diggro X3 vás zaujme nejen svým velmi jednoduchým a prostým konstrukčním zpracováním, ale také svou nízkou cenou. Často se v recenzích uvádí, že je tento náramek určen hlavně pro sportovce. Není tomu tak, náramek lze totiž používat i jako klasické hodinky s rozšířenými funkcemi o frekvenci srdečního tepu a tak dále.

Chytrý sportovní náramek nabízí malý obdélníkový a dotykový displej (OLED, 0,49″) podporující gesta. Srdcem celého zařízení je samozřejmě baterie o kapacitě 150 mAh. I přes tak malou kapacitu náramek při denní aktivitě vydrží až 15 dní na jedno nabití. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP 65 zaručující voděodolnost. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Diggro X3 kontrolovat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí až tři hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 15 dní. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 150 mAh.

Originální náramek Diggro X3 na českých e-shopech neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 440 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že obchod Gearbest nabízí dopravu zcela zdarma. Pokud navíc při platbě zvolíte Priority Line, nebudete platit žádné poplatky. Kupujte ZDE.

Zdroj: gearbest.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim