MobiMover pomůže vašemu iPhonu s přenosem dat sponzorovaný článek

MobiMover pomůže vašemu iPhonu s přenosem dat [sponzorovaný článek]
2018-08-05T07:32:52+02:00
• 5. 8. 2018

Společnost EaseUS přichází již se čtvrtou verzí aplikaci pro iPhony s názvem MobiMover, která uživatelům pomáhá jednoduše přesouvat soboury mezi jejich iPhonem a jejich PC a je jedno, jestli máte Windows či MacOS.

Skvělý pomocník s přesunem různých dat

MobiMover je od společnosti EaseUS a vyznačuje se svojí přesností, užitečností a rychlostí. MobiMover je zcela zdarma a umožní vám pomocí pár kliknutí rychlý přesun dat z vašich starších zařízení (iOS 8, 9, 10 a 11) do vašich novějších zařízení od Apple. MobiMover zvládá přesuny dat mezi iPhony, mezi iPhonem a počítačem, z počítače do iPhonu a navíc dokáže stahovat film z počítače a při připojeném iPhone zvládne i automatický přesun dat do iPhonu.

MobiMover 4.0

Pokud máte nějaké složky na počítače, které byste rádi snadno přetáhli do telefonu, ale nechcete využít cloudových služeb, stačí propojit přes kabel váš iPhone a pomocí MobiMoberu zvolit složky, které chcete přetáhnou a následně jen chvíli vyčkat. MobiMover ve verzi 4.0 je zcela zdarma a dopomůže vám k velice snadnému exportu dat a také k uspořádání vašich složek ve vašem novém iPhone. Také snadno pomůže se zálohováním, tedy se nemusíte bát o ztrátu svých drahocenných dat. Existuje i placená verze MobiMoveru 4.0 a ta nabízí doživotní aktualizaci softwaru a též 24/7 podporu k řešení vašich problémů s programem. MobiMover 4.0 je dostupný jak pro macOS a i pro Windows zde.

Zdroj: easeus.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat