reklama

Originální chytrý vysavač Xiaomi Xiaowa za nejnižší možnou cenu! sponzorovaný článek

Originální chytrý vysavač Xiaomi Xiaowa za nejnižší možnou cenu! [sponzorovaný článek]
2018-06-24T00:24:03+01:00
• 23. 6. 2018
3

Nebaví vás již manuální uklízení vaší podlahy a váš domácí mazlíček zanechává den co den na zemi velké množství chlupů? Vyřešte to koupí robotického vysavače Xiaomi Xiaowa, který udělá všechnu práci za vás! Koupě je nyní nejvýhodnější na portále Geekbuying.com. Tam tento skvělý vysavač seženete se slevou 5000 korun! A to je již bezkonkurenční nabídka za úžasný vysavač Xiaomi Xiaowa. A to je velmi zajímavá nabídka. Pro zakoupení navštivte Geekbuying na tomto odkaze.

Xiaomi Xiaowa: Chytrý vysavač za hubičku

Vysavač toho dokáže opravdu hodně. Máte špinavou podlahu? Není problém. Vakuová čistič v sobě skrývá i nádržku s vodou. Díky ní se jednoduše přemění v mop a dokonale vytře podlahu.

Ač je Xiaomi Xiaowa kruhového tvaru, není pro něj problém vysát nečistoty i v rozích vašeho domu. A zmíněný nepořádek po vašich mazlíčcích není pro toto zařízení od Xiaomi sebemenším problémem. Ať už se nachází volně na podlaze nebo zapletený v koberci.

Přístroj se opravdu vejde kamkoliv. Není vysoký a je kompaktní. Místa pod nábytkem nezůstanou netknutá a zařízení je natolik chytré, že v místnosti nezůstane místo, které by neprošlo úklidem. Navíc je schopno detekovat změnu povrchu a tím automaticky zesílit sílu sání.

Díky aplikaci na vaše mobilní zařízení je možno manuálně plánovat trasu, kde bude Xiaomi Xiaowa vykonávat svojí práci. Není však třeba tento krok vykonávat, zařízení je schopno si samo naplánovat a co nejefektivněji a nejrychleji místnost uklidit. Poté, co svůj úkon dokončí, automaticky se vrátí do svého nabíjecího doku. Kapacita baterie a velikost odpadní nádobky zaručují úklid i těch největších místností. Robotický vysavač Xiaomi Xiaowa toho dokáže samozřejmě více. O jeho skvělých vlastnostech se můžete dozvědět více na tomto odkaze, kde jej můžete i následně zakoupit. Xiaomi čistič obdržíte již za 3 489 korun českých!  Produkt zakoupíte ZDE!

Obsah balení

  • Robotický vysavač Xiaomi Xiaowa
  • Nabíjecí dok
  • Napájecí kabel
  • Čistící kartáč
  • Uživatelský manuál

Upozorňuji na výjimečnou slevu, díky níž zboží mizí rychlostí světla. Neváhejte tedy příliš dlouho a dopřejte si tento skvělý vysavač, který ušetří hromadu vaší práce za téměř polovinu jeho ceny.  Jen na tomto odkaze získáte Xiaomi Xiaowa pouze za jedinečných 3 489 Kč! Produkt zakoupíte ZDE!

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Úžasňákovi * René Husár *

23. 6. 2018, 23:21

Cena 150$. Poštovné 70$. A to se vyplatí.

Zdeněk Koutský

VIP 24. 6. 2018, 0:22

poštovné by mělo být zdarma

Přemysl Vaculík

VIP 24. 6. 2018, 13:17

Měla by tam být volba pro výběr levnějšího…

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat