reklama

Aplikace Telefon od Googlu získává beta program

Aplikace Telefon od Googlu získává beta program
2018-04-10T21:24:32+02:00
• 10. 4. 2018
5

Google už dávno přesunul dost aplikací z Androidu přímo do Obchodu Play. Příkladem je webový prohlížeč, který je dostupná v několika variantách – základní stabilní verzeChrome BetaChrome Dev a Chrome Canary. Kromě toho nabízí beta verze aplikací, ale zde se musíte přihlásit jako tester. Nabízí se beta programy pro Voice AccessGoogleWebViewGboard, Google Play services a další. Nyní se přidává aplikace Telefon.

Beta aplikace Telefon

Aplikace Telefon nabízí samozřejmě základní možnost telefonování, ale mimo to obsahuje funkce jako identifikace volajícího. To se hodí například, když vám někdo volá z firmy. Na obrazovce se následně objeví, o jakou společnost se jedná, a to ji ani nemusíte mít v seznamu kontaktů. Taktéž se nabízí nové funkce jako plovoucí widget.

Se spuštěním beta programu pro aplikaci Telefon se dá počítat s dalšími novinkami. Pokud si je chcete jako první otestovat, musíte se stát beta testerem skrze speciální stránku. Po potvrzení můžete očekávat aktualizaci vaší stávající verze aplikace, jakmile bude dostupná nová beta varianta. Nemusíte stahovat druhou aplikaci.

logo-app Telefon Google LLC Zdarma ANDROID

Google nedoporučuje, abyste si beta verzi instalovali na váš hlavní smartphone. Nyní si musíme počkat, co nového Google přidá do aplikace a čím nás překvapí. Zjevně má velké plány, jinak by nespouštěl beta program.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

jaroslav melena

11. 4. 2018, 15:52

Na které telefony to vůbec jde nainstalovat?? S8+ v obchodě je nepodporované zařízení a apk z odkazu nejde nainstalovat..takže je to k ničemu…

Přemysl Vaculík

VIP 11. 4. 2018, 16:13

Zpravidla na čistý Android a Android One.

No ten apkmirror jsem také zkoušel a píše mi to že buď nelze onstalovat a chyba analýzy balícku… :-(

Jak to nainstalovat do nepodporovaného telefonu?
(Samsung Galaxy Note 4)

Přemysl Vaculík

VIP 11. 4. 2018, 12:40

Jedině zkusit instalaci APK balíčku z https://www.apkmirror.com/, ale jen na vlastní riziko. Pokud se v tom neorientujete, nečiňte tak. (My neneseme odpovědnost)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim