reklama

Už ani UBER nepočítá s aplikací pro Windows 10

Už ani UBER nepočítá s aplikací pro Windows 10
2018-02-17T19:06:16+01:00
• 17. 2. 2018
6

Microsoft se pokoušel několikrát uspět na trhu s mobilními telefony. Bohužel ani poslední Windows 10 Mobile se nesetkal s úspěchem. Bohužel zde nejde jen o nechuť uživatelů přecházet z Androidu nebo iOS na Windows mobily. Největší problém byl v nedostupnosti aplikací, čemuž nenapomáhal ani Microsoft, když poměrně často měnil součásti, což nebylo nejlepší pro vývojáře.

Už dlouhou dobu se neobjevil nový mobil s Windows 10 Mobile a už asi ani neobjeví. I sám Microsoft jakoby vzdal vývoj mobilního systému.

V tuto chvíli jde pozorovat, že i aplikace pro Windows Phone a Windows 10 Mobile začínají ubývat. Nyní uživatelé přicházejí o jednu z populárních služeb Uber. Ačkoliv je aplikace stále k dispozici v obchodě pro mobily, počítače, notebooky a tablety, tak se dozvídáme, že podpora byla ukončena.

Konkrétně tuto informaci poskytla podpora společnosti Uber, která jednoduše konstatuje, že uživatelé by měli používat verze pro Android či iOS. Je tedy zvláštní, že Uber pro Windows 10 je stále k dispozici. Bohužel sama aplikace má značné problémy s lokací a uživatelé si jen stěžují. Nedá se tak mnohdy používat.

Je škoda, že Uber už nepočítá s Windows 10 aplikací, když se začínají rozšiřovat tablety s tímto systémem, které mají navíc mobilní připojení k internetu. Uživatelé tak budou muset vždy sáhnout po mobilu s Androidem nebo iOS.

logo-app Uber Uber Technologies, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Uber Zdarma iOS

Zdroj: mspoweruser.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Milan Štos

19. 2. 2018, 15:34

Normální desítky má snad každej?Zatím se jedná u nás o nelegální službu,nějak se to zaonačí a tadá..

Marek Novak

18. 2. 2018, 10:04

Pane Milan Strnadel,jenom se nerozplacte!divíte se že kupujete ty nejhorší šmejdy a pak toho litujete.nebudte směšný

Přemysl Vaculík

VIP 18. 2. 2018, 10:26

Ve své době to byl nadějný systém, dokud Microsoft nezrušil projekt Bridge.

Milan Strnadel

18. 2. 2018, 1:03

Lumie 925, nemožností zvětšit klávesnici to začalo, složité nastavení libovolného vyzvánění až po zaříznutí aplikací jako je facebook, whatsap atd. Konče.

Ta hrůza, když po me rodiče chtěli nastavit nějakou věc a já se musel hodiny prodírat na internetu radami abych zjistil, ze to nejde.

Milan Strnadel

17. 2. 2018, 20:21

Všechny win telefony co jsem nakoupil do rodiny jsou již v popelnici. Nikdy víc. Spálil jsem se a už Microsoftu nikdy nedam šanci.

Nakoupil jsem základní Motoroly a Nokie a vseci jsou spokojení, ze můžou opět fungovat.

Přemysl Vaculík

VIP 17. 2. 2018, 21:37

Klidně se pochlubte jaký model pro jakého člena.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim