reklama

Land Rover Explore – prvnĂ­ modulárnĂ­ odolnĂ˝ mobil se pĹ™edstavĂ­ na MWC

Land Rover Explore – prvnĂ­ modulárnĂ­ odolnĂ˝ mobil se pĹ™edstavĂ­ na MWC
2018-02-22T18:41:06+01:00
• 1. 2. 2018
2

Když se řekne Land Rover, většině lidí se představí terénní auta britské automobilky. Vedení společnosti si zřejmě řeklo, že k autům by se hodil také odolný smartphone. Zřejmě i z tohoto důvodu se dočkáme uvedení odolného mobilu na veletrhu MWC, který se koná tento měsíc v Barceloně.

Nový odolný smartphone se jmenuje Land Rover Explore a o výrobu se stará společnost Bullitt Group, která stojí například za odolnými mobily CAT. Land Rover Explore prošel certifikací IP68 zaručující odolnost vůči vodě a prachu a vojenským standardem MIL-STD-810G. Zatím by se jednalo jen o další robustní mobil, ale naštěstí má něco navíc, co se v této kategorii objevuje vůbec poprvé.

Land Rover Explore zapadá také mezi modulární mobily. Výrobce se nechal inspirovat u Motoroly, konkrétně si vzal za příklad Moto Mods. I v tomto případě se nabízí přídavné moduly, které se uchycují pomocí magnetů. Navíc jsou k dispozici i drážky na mobilu, které mají stabilizovat uchycení. Moduly nabídnout přídavnou baterii, lepší příjem GPS signálu a dokonce se nabízí i modul pro rozšířenou realitu.

Společnosti neuveřejnily specifikace této novinky. Dozvědět se je máme až na veletrhu MWC, kam vyráží i náš tým. V tuto chvíli jen známe cenu, která byla stanovena na 649 eur, což je v přepočtu 16 400 Kč.

Smartphone Land Rover Explore představen

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

SticklerStickleru

1. 2. 2018, 11:21

Ta cena je trošku raketa..

Přemysl Vaculík

VIP 2. 2. 2018, 10:12

Otázka je, jaké specifikace budou. Pokud se bude jednat o top model, proč ne. Jestli do toho dají jen nějaký průměrný hardware, tak je ten mobil určený pro velmi specifický okruh zákazníků.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim