reklama

Oukitel přichází s dalším telefonem řady K, nabídne obrovskou baterii

Oukitel přichází s dalším telefonem řady K, nabídne obrovskou baterii
2018-01-10T11:04:41+02:00
• 10. 1. 2018

Čínský výrobce telefonů Oukitel před dvěma lety představil novou řadu smartphonů s názvem KX000, kde písmeno X zastupovalo číslici a tak značila výslednou kapacitu baterie. Oukitel během dvou let stihl představil vylepšené verze modelů K4000, K6000 a K10000 a nyní přichází s menším rebrandigem. Nová řada stále nese označení K a číslo, avšak už bez tisícinové hodnoty.

Vylepšená řada, lepší parametry

Stejně jako jde vývoj telefonů dopředu, tak se posouvá již zavedená řada značky Oukitel, která cílí na dlouho trvající výdrž baterie. V nové řadě už byl představen model K3, který svým vzhledem připomíná telefony od Sony. Další model K6, který nabídne baterii o kapacitě 6300 mAh, přichází s ještě lepšími parametry.  Dle slov výrobce byste díky novému typu rychlonabíjení měli mít tento telefon nabitý za dvě a půl hodiny. Co se týče specifikací, tak operační paměť se vyšplhala na 6 GB, interní úložiště vzrostlo na 64 GB a disponuje procesorem střední třídy Helio P23. Fotoaparát u K6 je duální na zadní straně s 21 a 13 MPx.

Čínské telefony jsou známé tím, že nedisponují technologií NFC, nová K6 toto neoblíbené pravidlo však porušuje a je tímto čipem osazen. Dále pokračuje v dalších trendech a od firmy Apple kopíruje funkci FaceID, která svým uzpůsobením je však kopií FaceUnlock od OnePlus. Další kopií trendu je 6,0″ displej v poměru stran 18:9. Telefon bohužel přijde se zastaralým systémem Android 7.1. Cena Oukitelu K6 bude mezi pěti až šesti tisíci korunami.

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Karel Čapka

Třiadvacetiletý absolvent žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zajímá se o moderní technologie, sociální sítě a má rád focení. Vždy si najde chvilku na čtení a baví ho učit se novým věcem. Zajímají jej dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim