reklama

Oukitel přichází s dalším telefonem řady K, nabídne obrovskou baterii

Oukitel přichází s dalším telefonem řady K, nabídne obrovskou baterii
2018-01-10T11:04:41+02:00
• 10. 1. 2018

Čínský výrobce telefonů Oukitel před dvěma lety představil novou řadu smartphonů s názvem KX000, kde písmeno X zastupovalo číslici a tak značila výslednou kapacitu baterie. Oukitel během dvou let stihl představil vylepšené verze modelů K4000, K6000 a K10000 a nyní přichází s menším rebrandigem. Nová řada stále nese označení K a číslo, avšak už bez tisícinové hodnoty.

Vylepšená řada, lepší parametry

Stejně jako jde vývoj telefonů dopředu, tak se posouvá již zavedená řada značky Oukitel, která cílí na dlouho trvající výdrž baterie. V nové řadě už byl představen model K3, který svým vzhledem připomíná telefony od Sony. Další model K6, který nabídne baterii o kapacitě 6300 mAh, přichází s ještě lepšími parametry.  Dle slov výrobce byste díky novému typu rychlonabíjení měli mít tento telefon nabitý za dvě a půl hodiny. Co se týče specifikací, tak operační paměť se vyšplhala na 6 GB, interní úložiště vzrostlo na 64 GB a disponuje procesorem střední třídy Helio P23. Fotoaparát u K6 je duální na zadní straně s 21 a 13 MPx.

Čínské telefony jsou známé tím, že nedisponují technologií NFC, nová K6 toto neoblíbené pravidlo však porušuje a je tímto čipem osazen. Dále pokračuje v dalších trendech a od firmy Apple kopíruje funkci FaceID, která svým uzpůsobením je však kopií FaceUnlock od OnePlus. Další kopií trendu je 6,0″ displej v poměru stran 18:9. Telefon bohužel přijde se zastaralým systémem Android 7.1. Cena Oukitelu K6 bude mezi pěti až šesti tisíci korunami.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat