reklama

Rádio s novinkami nově v Google Play Music

Rádio s novinkami nově v Google Play Music
2017-07-14T07:57:46+01:00
• 14. 7. 2017

Hudební průmysl prošel mnohými změnami za posledních několik let, přičemž v rozmachu jsou hudební služby nabízející za měsíční poplatek neomezený přístup k obsahu. Aby nabídly uživatelům lepší prožitek, jsou k dispozici i takzvaná rádia, což jsou vlastně generované seznamy skladeb. Nyní v Google Play Music najdete specifické „rádio“, které má konkurovat Radaru od Spotify.

V případě Googlu se jednoduše jmenuje Rádio s novinkami (anglický název: New Release Radio). Oproti konkurenci nabízí podstatnou výhodu, která spočívá v denní aktualizaci (Radar od Spotify se aktualizuje jednou týdně). Každý den tak můžete objevit nový obsah. V mobilní aplikaci stačí do vyhledávacího pole zadat Rádio s novinkami (nebo New Release Radio) a následně si jej uložit do knihovny.

Funkce byla původně dostupná exkluzivně pro majitele smartphonů Galaxy od Samsungu, ale nyní ji může využít kdokoliv. Ve webovém prohlížeči je novinka taktéž dostupná, případně můžete využít tento odkaz. V Česku zde můžete objevit i lokální novinky.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim