reklama

Potřebujete nový telefon, ale nemáte peníze? sponzorovaný článek

Potřebujete nový telefon, ale nemáte peníze? [sponzorovaný článek]
2017-05-11T14:59:48+01:00
• 11. 5. 2017

Zkuste novinku od společnosti Gretel s názvem A7. Sice nedisponuje nejnovějšími high-end technologiemi, ale za cenu 40 dolarů, čili necelou tisícikorunu, se vyplatí si ho pořídit. Kde totiž jinde seženete mobilní telefon za 1000 Kč?

gretel A6

Telefon, co něco vydrží

Od telefonu si neslibujte kdovĂ­jakĂ© zázraky. Disponuje pĹ™eci jen vĂ­ce neĹľ dva roky starĂ˝m procesorem MT6580A, kterĂ˝ je taktovanĂ˝ na 1,3 GHz. NovĂ˝ telefon běží na systĂ©mu Android 6 a jako podporu má jeden GB operaÄŤnĂ­ pamÄ›ti. NenĂ­ to mnoho, ale na základnĂ­ funkce to staÄŤĂ­. Displej má 4,7″ od JDI, takĹľe celková konstrukce má menší rozmÄ›r a padne tedy velice dobĹ™e do ruky. NavĂ­c má 2000mAh baterii. Telefon tak váží pouhĂ˝ch 127 gramĹŻ. Prakticky ani nepoznáte, Ĺľe ho máte v kapse.

Až do 15. května máte možnost si tento telefon zakoupit v obchodě Gearbest za cenu 39,99 amerických dolarů čili necelých tisíc korun českých. Navíc jako dárek dostanete barevný a černý plastový kryt a též ochranou fólii. Navíc sklo je Gorilla Glass, takže se nemusíte bát nějakého poškození. Však se přesvědčte sami na videu. Neváhejte tedy a zavčas si pořiďte A7, ať již jako náhradní telefon, nebo věc, o kterou se nemusíte strachovat, kdybyste ji někde na túře náhodou ztratili, nebo rozbili. Protože kde jinde seženete nový telefon se systémem Android za 1000 Kč?

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim