reklama

Nokia 8 a 9 unikají v oficiálním videu

Nokia 8 a 9 unikají v oficiálním videu
2017-05-16T22:28:47+01:00
• 17. 5. 2017

Nokia tento týden na našem trhu spustila předprodej svých nových modelů. Trojice novinek nese označení Nokia 3, 5 a 6. Nově uniké propagační video, které dle důvěryhodných zdrojů pochází přímo od Nokie, pak zachycuje hned čtyři modely. Nenachází se v něm však jeden, nýbrž rovnou dva dosud neznámé telefony. S největší pravděpodobností jde o dlouho spekulované modely Nokia 8 a Nokia 9.

Video zachycuje již známé modely 3 a 5. Po jejich boku pak nejspíše pózují již zmíněné chystané modely vyšší třídy, Nokia 8 a 9. Jeden z telefonů disponuje duálním fotoaparátem a lesklými zády, pravděpodobně ze skla. I když jde o nepotvrzené informace, předpokládá se, že právě toto je chystaný top model Nokia 9, který nabídne prémiový design a velice dobrou výbavu. Druhým telefonem je pak buď Nokia 8, nebo o něco slaběji vybavená Nokia 7, což momentálně nelze s jistotou říci.

Zleva: Nokia 9, Nokia 8/7, Nokia 5, Nokia 3

Tak či tak, dle současného pojmenovávacího systému jde s jistotou o lépe vybavený model, než v současnosti nejlepší Nokia 6. Dle dřívějších informací má HMD letos v plánu vypustit celkem sedm telefonů Nokia. Jelikož jsou zatím představené jen tři, lze v brzké době očekávat příchod dalších. Tím se také potvrdí či vyvrátí naše spekulace.

Pokud se výrobci povede opět nabídnout dobré specifikace s korespondující cenovkou, lze očekávat, že o top modely Nokia bude velký zájem. Ať už kvůli kvalitní konstrukci, pravděpodobně přijatelné ceně či přítomnosti čistého Androidu s pravidelnými bezpečnostními aktualizacemi.

Zdroje: androidheadlines.com, droidholic.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat