reklama

Youtube a přeskakování při dvojitém poklepání aktualizováno

Youtube a přeskakování při dvojitém poklepání [aktualizováno]
2017-02-11T07:50:13+01:00
• 11. 2. 2017
1

Aktualizováno 11. 2.

UĹľ v minulĂ©m roce se zaÄŤala objevovat nová funkce pro pĹ™eskakovánĂ­ ÄŤasovĂ˝ch ĂşsekĹŻ ve videĂ­ch. Za poslednĂ­ dva tĂ˝dny došlo k masivnÄ›jšímu rozšířenĂ­ a nynĂ­ jsme se doÄŤkali dalšího posunu. KonkrĂ©tnÄ› Youtube ve verzi 12.05 (odkaz na APK balĂ­ÄŤek – instalujete na vlastnĂ­ riziko) nabĂ­zĂ­ v nastavenĂ­ moĹľnost Ăşpravy, o kolik se posune video pĹ™i dvojitĂ©m poklepánĂ­. NastavenĂ­ nabĂ­zĂ­ aĹľ 60 sekund.

Původní článek 12. 12. 2016

Většina výrazných aktualizací aplikace Youtube byla zaměřena na design a případně na větší podporu 360° videí. Podpora VR brýlí je dnes již samozřejmostí. Co se týče ovládacích prvků, tak žádného výrazného pokroku jsme se nedočkali, ale nyní se objevuje, že by mohlo dojít na implementaci nových možností.

Konkrétně si Youtube pohrává s rychlým přeskočením ve videu vpřed a vzad o 10 sekund. K tomuto účelu bude postačovat dvojité tapnutí na jednu nebo druhou stranu. Původní tlačítka pro přepínání dalších a předchozích videí zůstávají.

Youtube aplikace

Zatím se tato novinka objevila jen u několika uživatelů, kteří měli Youtube ve verzi 11.47. Pokud byste si ji chtěli vyzkoušet, budete muset promazat data aplikace skrze nastavení. I tak se může stát, že se nové prvky neobjeví.

PakliĹľe budete mĂ­t štÄ›stĂ­ a tato moĹľnost bude k dispozici, tak pravdÄ›podobnÄ› o ni pĹ™ijdete v horizontu nÄ›kolika hodin, jakmile dojde ke kompletnĂ­ synchronizaci se servery Youtube. DĹŻvod je jednoduchĂ˝ – jedná se zatĂ­m o experiment, kterĂ˝ nenĂ­ zcela hotov.

APK ke staĹľenĂ­ – instalujete na vlastnĂ­ riziko

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vojta VilĂ­mec

11. 2. 2017, 11:52
Android aplikace

Už to nějakou dobu mám. (pár týdnů)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim