reklama

Oukitel přichází s dalším levným, leč dobře vybaveným, smartphonem sponzorovaný článek

Oukitel přichází s dalším levným, leč dobře vybaveným, smartphonem [sponzorovaný článek]
2016-09-14T18:45:39+02:00
• 14. 9. 2016

Oukitel v srpnu představil další model z jejich levné řady telefonů. Nedávno jsme psali o nejlevnějším smartphonu se 4G/LTE za 60 USD. Nyní je na trhu i o stupeň lepší model s názvem U7 Plus, který oproti svému slabšímu bráškovi za 60 amerických dolarů (přibližně 1 500 Kč) dostal silnější výbavu a je tak o dost využitelnější.

u7plus

Displej je na dnešní dobu standardních 5,5“, avšak s poměrně nízkou hustotou pixelů na palec (267). Alespoň displej nespotřebovává baterii tak rychle. Tělo smartphonu je kombinace plastu a hliníku. O výkon se stará čtyřjádrový jádrový 64bitový procesor od MediaTeku – MT6737. Interní úložiště má kapacitu 16 GB. Mobilní telefon má i čtečku otisků prstů, která neslouží pouze pro odemykání obrazovky.

Čtečka nijak neoslní odemykací rychlostí, avšak je využitelnější v mnoha jiných ohledech oproti konkurenci. Kromě samotného odemčení smartphonu je možné při dotyku využít i jiných funkcí. Když máte otevřenou aplikaci kamera, tak vyfotí fotografii, při puštěném videu ho při přiložení prstu umí zastavit, či znovu spustit. Při prohlížení obrázků je možné jednotlivé obrázky posouvat přiložením prstu, nebo se může využít ke zvednutí hovoru, či spuštění/zastavení hudby.

Jak funkce pracuje se můžete podívat na přiloženém videu.

Cena a dostupnost

Výrobce nabízí mobil za přijatelných 89,99 USD, což je v přepočtu necelých 2 200 Kč. V českých obchodech není mobil dostupný, jelikož nemá žádného oficiálního dodavatele. Výrobek je nyní možné zakoupit na e-shopech od zahraničních prodejců. Každopádně pro vás připravujeme recenzi tohoto levného, leč dobře vybaveného telefonu.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat