reklama

Nová aplikace od 500px vám umožní fotit do RAW a fotky pak prodávat (iOS)

Nová aplikace od 500px vám umožní fotit do RAW a fotky pak prodávat (iOS)
2016-09-16T12:56:17+02:00
• 16. 9. 2016

S vydáním nové verze iOS se otevírají nové možnosti pro vývojáře. Desátá verze otvírá například Siri, rozšíření iMessage nebo umožňuje fotit aplikacím třetích stran ve formátu RAW. To je i případ dnešní aplikace, která vám ale navíc umožňuje nechat si pak za tyto fotografie zaplatit. Aplikace pochází z dílen tvůrců 500px.

500px-raw-796x398

Aplikaci RAW by 500px ale nejvíce využijí majitelé iPhonu 6s, SE a novějších, protože pouze na těchto modelech je možné fotit do formátu RAW (DNG). Po vyfocení máte několik možností jak fotku upravit včetně třeba barevného nádechu nebo saturace. Používat můžete také různé filtry vytvořené uživateli a nebo si vytvořit vlastní. Výhodou oproti ostatním aplikacím je možnost následně fotografie nahrát na síť 500px, kde je možné je prodávat.

Konkrétně tedy vyplníte informace o sobě a následně licenci pro použití fotky nabídnete ostatním. To sice není nic nového, fotky jste mohli prodávat již dříve na jiných sítích, jenže oproti dřívějšku je tento postup přímo ve vašem mobilu a zvládne ho každý. Můžete tak začít vydělávat focením fotek. Potěší, že aplikace je zcela zdarma.

Zdroj: thenextweb.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat