reklama

Vertu vydalo Aster Chevron v 2. generaci

Vertu vydalo Aster Chevron v 2. generaci
2016-08-10T07:40:09+02:00
• 10. 8. 2016

Věhlasná značka Vertu v rukou nového majitele neusnula na vavřínech. Dnes již pod křídly čínského draka byla oficiálně oznámena druhá generace modelové řady Aster, která původně byla odhalena před více než rokem. Nový Aster Chevron bude opět vynikat opravdu luxusním zpracováním, průměrnou výbavou v části hardwaru a překvapivě nižší cenovkou oproti svým předchůdcům. Ovšem stále jde z pohledu prodejní ceny o nedostupné zařízení.

Vertu-Aster-Chevron Vertu-Aster-Chevron (5)

Model je potažen vysoce odolnou tkaninou z Itálie, u které můžete vybírat ze tří barevných odstínů – černé, modré, růžové a zbytek konstrukce vyplňuje titan s odolností 5. kategorie. Přední panel zabírá 4,7palcový displej s Full HD rozlišením chráněný safírovým sklem. O výkon se stará kromě 2GB operační paměti RAM také poměrně starý procesor Snapdragon 801 od Qualcommu vybaven čtyřmi jádry.

Vertu-Aster-Chevron (6) Vertu-Aster-Chevron (7)

Dále můžeme zmínit interní úložiště o velikosti 64 GB, baterii s kapacitou 2 275 mAh nebo 13megapixelový senzor fotoaparátu od Hasselblad. Softwarovou výbavu zaštiťuje systém Android jen ve starší verzi 5.1 Lollipop. Výbavu uzavírají stereo reproduktory či podpora bezdrátového nabíjení. Prodejní cena třeba ve Spojených státech začíná na doslova astronomických 4 200 dolarech (tj. cca 102 349 Kč).

Vertu-Aster-Chevron (4) Vertu-Aster-Chevron (1) Vertu-Aster-Chevron (3) Vertu-Aster-Chevron (2)

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat