reklama

Inbox – podpora GitHubu, Trella a Alerts

Inbox – podpora GitHubu, Trella a Alerts
2016-08-10T07:15:20+01:00
• 10. 8. 2016

Aplikace Inbox si již podmanila dost uživatelů na to, aby aspiroval na jednu z nejpoužívanějších služeb Googlu. Inbox má za cíl totiž změnit obyčejné zobrazování příchozích emailů. Dnes jsme se tak dočkali aktualizace, jež nám přináší přehlednější zobrazování některých informací od služeb jako GitHub, Trello nebo Alerts. To není vše, tak se pojďme podívat, co nás čeká.

GitHub a Trello

scroller-v2

Odkaz na animaci

Jak jsem zmínil, vývojáři Inboxu se snaží uživateli co možná nejvíce zjednodušit práci a prohlížení příchozích emailů. I proto byly zabudovány komponenty, které rozpoznají obsah emailu a nakládají s tím dle potřeb. Například pokud si objednáte lístek do kina, Inbox vám hned v úvodu emailu ukáže sedadla, sál a další informace. S novou aktualizací se podobných funkcí dočkáváme oficiálně u služeb GitHub a Trello.

Pokud vám někdo změní obsah elektronické tabule, nejen, že uvidíte kdo, ale též zkrácený obsah a to přímo při projíždění pošty. Podobné funkce v bleděmodrém se dočkal i GitHub, kde při změně repositáře například je ihned vidět ID, provedené změny a další potřebné informace.

Alerts jako newsletter

Google-Alerts-v2

Odkaz na animaci

Co se Alerts týká, zde vývojáři mysleli trochu jinak. Služba je v Inboxu předělána tak, aby vypadala jako newsletter, což je příjemné při prohlížení vícero zpráv. Jako dalších aktualizací jsme se dočkali možnosti vložit přímý odkaz z Drivu, nebo přijaté soubory nahrát do svého Google Disku. U psaní emailu pak můžete pouze přetažením změnit, pro koho je email určen (to, cc, bcc).

V tomto odvětví se Google angažuje čím dál více a není vyloučeno, že se na dalším Google I/O dočkáme novinek, určených speciálně pro tuto aplikaci. Můžeme jen doufat, že se vývojáři trochu přizpůsobí a tím dovolí Googlu zobrazovat příchozí emaily ještě lépe, než tomu bylo doposud.

Zdroje: thenextweb.com, gmail.googleblog.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim