reklama

Meizu – první „chytré“ hodinky Mix

Meizu – první „chytré“ hodinky Mix
2016-08-20T17:31:28+01:00
• 21. 8. 2016

První chytré hodinky od Meizu nebudou zas tak moc chytré, jak byste mohli očekávat ve srovnání s konkurencí. Nejnovější zprávy přímo od čínského výrobce více přibližují funkce hodinek, použitý materiál při výrobě a také očekávanou prodejní cenu. Oficiální tisková konference je naplánována už na 3. září, takže s dostatečným předstihem se můžeme připravit na to, co vůbec společnost připravila pro širokou veřejnost.

Meizu Mix (2)

Hodinky Meizu Mix dostanou 42mm kruhový ciferník z kovu (316L) doplněný o safírové sklíčko. Pod ním bude klasická analogová ručička, nikoliv digitální, či dokonce dotykový displej a strojek označený Swiss-Mov. Konektivitu zajistí Bluetooth 4.0 Low Energy přes aplikaci přímo od Meizu. Na příchozí notifikace vás upozorní LED dioda nebo vibrační motorek. Hodinky mají vydržet až 240 dnů v provozu díky baterii o velikosti 270 mAh.

Voděodolnost je zaručena do hloubky 30 metrů a další vlastnosti počítají s 3osím gyroskopem, akcelerometrem a magnetometrem. O softwarovou stránku i bez přítomného displeje se údajně postará Alibaba YunOS. Z barevných variací bude k dispozici černý/stříbrný ciferník a řemínky z kůže/oceli/rifloviny. Nejlevnější provedení vyjde na 1000 jüanů (tj. cca 3 590 Kč), kdežto nejvyšší model koupíte za 1 500 jüanů (tj. cca 5 385 Kč).

První kusy se mohou objevit na trhu začátkem října za předpokladu, že u výrobce půjde všechno podle plánu. Závěrem, co se týče podobných hodinek u konkurence, tak velkým rivalem může být například model Activite Steel od Withings.

Meizu Mix

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim