reklama

LG G5 získává preview verzi Androidu 7 Nougat

LG G5 získává preview verzi Androidu 7 Nougat
2016-08-19T16:04:20+01:00
• 19. 8. 2016

dav

Do dnešního dne jsem zatím měli možnost vidět pouze preview verze Androidu 7 Nougat pro zařízení od Googlu a pro modely Xperia Z3 a Xperia X Performance. Nyní se na seznam přidává i velmi propagovaný top model G5 od společnosti LG. Tento velmi diskutovaný model získává preview verzi Androidu 7, s dokonce více než pár zajímavými úlovky.

g5-nougat

Ovšem je nutné splňovat určité podmínky. První je žít v Jižní Koreji. Což je v konečném důsledku logické, přeci jen se jedná o společnost, jejíž kořeny jsou pevné právě zde. Za další je nutné využívat připojení skrze LG Uplus sítě. To vaše šance snižuje ještě o trochu více. A nakonec zde máme podmínku, jež stanoví, že se k testování beta verze dostane pouze prvních 2000 registrovaných uživatelů.

Důležité je pak zmínit, že se nejedná o standardní beta program od Googlu. Nýbrž o čerstvě vytvořenou nástavbu pro Android 7.0 Nougat, a to samotným výrobcem. Co se však redesignu týká, určité zdroje naznačují, že se příliš velkých změn dočkat nemusíme. Ostatně se stačí podívat na LG UI pro verzi Lollipop a Marshmallow. Na jednu stranu se jedná o dobrý krok, jelikož aktuální verze nástavby se velké základně uživatelů líbí.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat