reklama

Gionee M6 Mini prošel testem u TENAA

Gionee M6 Mini prošel testem u TENAA
2016-08-10T15:01:40+01:00
• 10. 8. 2016

Na konci minulého měsíce jsme byli svědky oficiálního představení dlouho vzpomínaných modelů M6/M6 Plus. Čínští úředníci vydávající certifikace telekomunikačním zařízením nyní udělili zelenou modelu M6 Mini. Třetí zástupce z nové generace nezíská velkokapacitní baterií jako všichni jeho předchůdci, ale taky rozhodně nebude k zahození. Čínský výrobce doposud neprozradil žádnou informaci kolem prodejní ceny či data představení.

M6 Mini

Chystaný Gionee M6 Mini má disponovat 5,3palcovým displejem s HD rozlišením, pod kterým poběží osmijádrový procesor od neznámého dodavatele na taktovací frekvenci 1,5 GHz a 3GB operační paměť RAM. Uživatelská data zamíří do 32GB úložiště podporujícího paměťové microSD karty do neupřesněné velikosti. Celá konstrukce telefonu údajně měří 149 x 73,3 x 8,2 mm při udané hmotnosti 170 gramů.

Záda budou opatřena 13megapixelovým senzorem fotoaparátu, LED diodou pro přisvětlení snímků a 4 000mAh baterií. Softwarovým prostředím doprovodí systém Android v předinstalované verzi 6.0 Marshmallow. Mezi ostatní seznam specifikací patří přední 5megapixelová kamerka či podpora sítí 4. generace. Podle zveřejněných snímků bychom se mohli přiklánět k odolnější kovové konstrukci, což mají také poslední novinky M6/M6 Plus.

Zdroj: techupdate3.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim