reklama

Xiaomi plánuje zvýšit cenu u dalšího zařízení

Xiaomi plánuje zvýšit cenu u dalšího zařízení
2016-07-06T07:11:21+01:00
• 6. 7. 2016

S čínskými výrobci se to má jednoduše, každý se snaží na trh dostat svá zařízení a získat na svou stranu co možná nejvíce aktivních uživatelů. To se především podařilo velmi rychle vzrůstající společnosti Xaomi, která lákala, a stále láká, na velmi dobré zřízení za více než slušnou cenu. Na pár z nich jste u nás mohli vidět recenze.

xiaomi-600

Ovšem nyní se zdá, že poté, co si Xiaomi vybudovalo určitou sortu zákazníků, hodlá přicházet i s telefony, které budou zaměřeny cenově mnohem výše než doposud. Prozatímní zprávy napovídají, že výrobce hodlá přijít na trh se zařízením, jehož počáteční cena bude stanovena na přibližně 600 $, to je v přepočtu 14 556 Kč .

Spoluzakladatel společnosti Xiaomi však značně zdůrazňuje, že „i přes vysokou cenu, si zařízení udrží poměr, v němž bude stále hrát hlavní roli výbava“. Bohužel toho zatím příliš nevíme, ovšem jedny ze zvěstí říkají, že by se mělo jednat o high-end verzi Mi Note 2. To ovšem není potvrzeno a na další informace si budeme muset ještě nějakou chvilku počkat.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim