reklama

MIUI 8 Beta dostupná pro některá zařízení

MIUI 8 Beta dostupná pro některá zařízení
2016-07-12T07:45:56+01:00
• 12. 7. 2016

Společnost Xiaomi je velmi pyšná na svou nástavbu, přičemž se ji snaží vylepšit každou verzí tak, aby se trochu podobala jablečné systému – podoba iOS a MIUI je nepopiratelná. Nyní jsme se konečně dočkali a Xiaomi dává uživatelům možnost testovat betu nové verze, má to však ale háček v podobě podporovaných zařízení.

gsmarena_001

Seznam s těmito zařízeními je velmi krátký. Jsou na něm modely Redmi Noe, Redmi Note 4G, Redmi Note Prime a Mi Max 32GB. Pokud tak vlastníte některé ze zmíněných zařízení, můžete se začít trochu radovat. Nicméně dalším důležitým faktorem je ještě verze ROM, kterou momentálně máte na svém telefonu nainstalovanou.

Vývojáři, kteří patří pod MIUI Global Developer ROM, to budou mít značně jednodušší, jelikož jim výrobce dává možnost získat aktualizaci pomocí OTA (over-the-air) bez zbytečných prodlev. Ti s Alpha ROM si musí pořídit developer verzi a následně budou mít též přístup k OTA aktualizaci. A nakonec uživatelé s normální, stabilní, ROM, budou muset nejdříve odemknout bootloader a následně nainstalovat MIUI 8 ručně.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim