reklama

Vernee Apollo Lite přijde s podporou výstupu zvuku z USB typu C

Vernee Apollo Lite přijde s podporou výstupu zvuku z USB typu C
2016-05-15T20:49:37+01:00
• 15. 5. 2016

Společnost Vernee už delší dobu avizuje model Apollo Lite, který by mohl zastínit značnou část trhu, která bude ve stejné cenové hladině. Dnes se však dozvídáme, že zařízení bude disponovat i možností, o níž se v poslední době mluví čím dám hlasitěji. Jedná se o možnost poslechu zvuku (hudby), skrze port USB typu C a nebo jack 3,5 mm, jak jsme zvyklí doposud.

B39CE0AC@A49D4A68.B64B3557

Na jednu stranu se jedná o dobrou zprávu, jelikož po něčem podobném pase značná část trhu a tímto krokem si Vernee vyšlapává cestu k dobrému jménu. Ovšem na druhou stranu vyvstává otázka, co když budu chtít nabíjet a zároveň poslouchat hudbu. Osobně často na dlouhých cestách nabíjím svůj telefon z power banky a zároveň mám zapojena sluchátka. K tomuto detailu se výrobce vyjádřil taktéž.

Ano, model Apollo Lite bude mít podporu výstupu zvuku z portu USB typu C, ale nenechte se mýlit, 3,5mm jack port na zařízení najdeme. Uživatel tak bude moci využít obě varianty, což je snad nejednoduší možné řešení, jehož lze docílit. Přeci jen dva porty USB by asi nebyly to pravé ořechové.

Co se týká specifikací – přední strana se pyšní 5,5palcovým displejem s FullHD rozlišením, hlavní kamera má 16 MPx (senzor od Samsungu), celokovové tělo je samozřejmostí, 4GB operační paměť bohatě postačí pro mnoho spuštěných aplikací, stejně tak Helio X20 jako procesor od MediaTeku a nakonec zde máme 32GB interní úložiště, baterii o kapacitě 3180 mAh s podporou rychlého nabíjení (PumpExpress 3.0) a předinstalovaným systémem se stal Android 6.0 Marshmallow.

Zdroj: vernee.cc

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim