reklama

Pokémoni – karetní hra pro Android a iOS

Pokémoni – karetní hra pro Android a iOS
2016-05-18T09:45:34+01:00
• 18. 5. 2016
3

Snad neznám člověka, který by nevěděl o populárních pokémonech. Her s tímto motivem je mnoho včetně například karetní verze, ve které se po celém světě konají turnaje. Nyní si kartičkovou odnož můžete zahrát i na svém mobilním zařízení.

screen480x480 (3)

Jedná se o hru, kde je vaším úkolem s pokémony bojovat proti ostatním hráčům. Vaši protivníci se budou snažit vás porazit se svými pokémony. Kartičky mají různý obsah a nemusí obsahovat pouze určitý typ pokémona, najít můžete kupříkladu pomocné energie při boji a také různé bloky proti útokům soupeře.

screen480x480

Hra se odehrává online, z čehož vyplývá, že je nutné mít během hraní připojení k internetu. Při zapnutí hry se objevíte u karetního stolu, přičemž ze své sbírky si některé vyberete. Poté už nezbývá nic jiného, než se začít snažit využít své svěřence pokémony, jak nejlépe umíte.

screen480x480 (1) screen480x480 (2)

Co však mnoho hráčů nepotěší, je přítomnost in-app plateb na každém rohu. Musíte si dokupovat balíčky, abyste byli konkurence schopní. V nich se nachází různě silné druhy karet. Osobně se mi zdá cena za balíčky příliš přemrštěná. Hra je dostupná pro operační systém Android a iOS.

logo-app Pokémon TCG Online The Pokémon Company International Zdarma ANDROID logo-app Pokémon TCG Online Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Lukáš Vála

18. 5. 2016, 12:59
Android aplikace

A mě to píše nepodporované zařízení.. Sony z3 spíš jestli to není kvůli androidu 6

Elder Master

18. 5. 2016, 11:22

Jo a bylo by fajn dopsat velikost aplikace včetně stažených dat…

Elder Master

18. 5. 2016, 10:22

HS je lepší. V Pokemonu se Vám lehce stane že oponent hraje své kolo klidně i 5 minut kdy jen koukáte jak se hrabe v balíku nebo přesouvá zranění….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim