reklama

Parkovací senzor pro chytré telefony

Parkovací senzor pro chytré telefony
2016-05-26T07:57:36+02:00
• 26. 5. 2016
3

Určitě to taky znáte. Musíte podélně parkovat, místa je tam jen tak tak na vaše auto a opravdu nemáte chuť ťuknout toho za vámi. Parkovacími kamery disponují až novější řady automobilů a zbytečně dokupovat dražší kamery a montovat je, nemusí být vždy snadné, neboť existuje možnost krádeže či zdemolování takového mnohdy nákladného zařízení.

carphone

Menší náhradou může být nové zařízení FenSens, které umožní oznamovat řidiči, jak daleko od zadní části jeho automobilu se vyskytuje jiný předmět. Vše funguje velmi jednoduše. Stačí, když na rám své SPZ připevníte FenSens a propojíte jej s aplikací ve svém telefonu – nezáleží, zda máte Android nebo iOS. Po spárování vám aplikace ukáže, jak jste daleko od nejbližšího předmětu za vámi. Můžete tak na obrazovce vidět vzdálenost, či být notifikováni pomocí hlasitého pípnutí a vibrace.

I takové zařízení je nutno dobíjet a musíte si tak přibližně každých 5 měsíců vzpomenout na nabíječku, což ovšem není tak hrozné. Cena byla stanovena na 149 $, což je v přepočtu přibližně 3600 Kč, ovšem pokud využijete newsletter, můžete získat slevu 50 $, kdy se pak cena sníží na 2400 Kč. To opravdu není špatná částka za zařízení, které vám pomůže při parkování a vydrží velmi dlouho bez nutnosti znovu nabití.

Zdroj: techradar.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Zdeněk Doležal

28. 5. 2016, 9:09

To se raději naučím couvat 😁

Chýba mi v článku odkaz na projekt, tak tu je:
https://fensens.com/
A ešte by ma zaujímalo, či budú aj EU formáty, lebo na ich stránke to vyzerá len ako rozmery na americký rám ŠPZ.

Daniel Černín

26. 5. 2016, 8:24

A to mi, na rozdíl od kamery, nikdo neukradne

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat