reklama

Blu Energy JR – novinka pro nenáročné z daleké minulosti

Blu Energy JR – novinka pro nenáročné z daleké minulosti
2016-05-16T11:30:07+02:00
• 16. 5. 2016

Společnost Blu Products, která má mimo jiné své kořeny v americkém Miami, zahájila prodej zajímavého modelu s názvem Energy JR. Výrobce totiž u něj v prodejním sloganu slibuje „72 hodin standardního použití“, a dokonce nasadil velmi přijatelnou cenovku nepřesahující hranici ani 50 dolarů. Ta ovšem odpovídá více než velmi podprůměrné výbavě někdy z roku 2013, která víceméně telefonu předurčuje špatný osud.

BLU-Energy-JR (1) BLU-Energy-JR

Vpředu zaujímá místo 4palcový displej s rozlišením 480 x 800 pixelů, pod nímž naleznete čtyřjádrový procesor MT6571 od MediaTeku. Jestliže vás zaskočí přítomná 256MB operační paměť RAM, tak to je nic oproti tomu, že zařízení „pojme“ jen 512MB uživatelských dat. Velikost interního úložiště částečně supluje slot pro paměťové microSD karty. Daleká jízda do minulosti tímto určitě nekončí. V konektivitě je k dispozici jen připojení k WiFi nebo sítím 2. generace.

Absenci 3G/4G sítí vysvětluje Blu Products tím, že vám chtějí snížit náklady na spotřebu mobilních dat. Mezi zbývající seznam specifikací patří přední VGA kamerka, zadní 3,2megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED dioda, funkce dual-SIM, Android pouze ve verzi 4.4 KitKat či 3 000mAh baterie zajišťující výdrž celé 3 dny. Prodej bude zahájen ve dvou barevných verzích (bílá/černá) do 4 týdnů za cenu 39 dolarů (tj. cca 932 Kč) přes internetový obchod Amazon.

BLU-Energy-JR (3) BLU-Energy-JR (2)

Zdroj: bluproducts.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat