reklama

ASUS ZenFone 3 – 3 varianty a kovový rámeček

ASUS ZenFone 3 – 3 varianty a kovový rámeček
2016-05-20T13:20:07+02:00
• 20. 5. 2016
1

O nadcházející události ASUSu jsme se vám již zmiňovali. Máme se totiž dočkat nástupce modelu ZenFone 2, konkrétně se má jednat o ZenFone 3, avšak nemělo by to být ani zdaleka vše. Nyní tak dostáváme první informace a útržky, které by nám mohly naznačit, jak bude telefon designově koncipován. Momentálně se tak zdá, že výrobce jde opravdu zvláštní cestou.

zenfone-3-concept-2 zenfone-3-concept

Mezi první informace patří cena, která by se měla pohybovat od 110 $ až do 370 $. Jak je zmíněno v nadpisu článku, dočkáme se tří variant. První by mohla disponovat 4,5palcovým displeje, druhá 5palcovým a třetí 5,5palcovým. U té poslední ještě není 100% jistá velikost, jelikož se zvažuje ještě 6palcový displej. Zaoblení hran displeje 2,5D by mohlo potěšit a Gorilla Glass čtvrté generace už je spíše samozřejmostí. Co se barev týká, na výběr by mohly být následující – bílá, stříbro, zlato, růžově zlatá a černá.

Smutnou zprávou může být, že kryt nebude odnímatelný, tudíž baterii tak snadno nevyměníte. Na druhou stranu celokovové tělo nepůsobí tak špatně a dodává jistou eleganci, která poslednímu top modelu chyběla – náhražka kovu moc nezaujala. Výrobce také upouští od plně intelovsky poháněných zařízení a dočkáme se Snapdragonu i MediaTeku. Výkon by měl být dostatečný, 4GB operační paměť a 32GB interní úložiště určitě zaujme a Android 6.0 potěší. Bohužel nebo bohudík, záleží na každém uživateli, ASUS neupouští od nástavby ZenUI a budeme svědky verze 3 pro Android Marshmallow. Můžeme jen doufat, že boatware se bude vyskytovat jen minimálně.

 

Představení by mělo proběhnou na konci května, pokud se přípravy opozdí, tak začátkem června. Popravdě se velmi těším, zda se ASUS poučil z minulých chyb a já budu moci pochválit nástupce.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Na to jsem taky zvědav co se s toho vyklube a co bude k dostání u nás s toho a za kolik

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat