reklama

Pokémon GO od tvůrců Ingress

Pokémon GO od tvůrců Ingress
2016-03-25T08:00:07+02:00
• 25. 3. 2016
1

V roce 2012 se objevila hra Ingress a po sociálních sítích zájemci sháněli pozvánky, aby se mohli ponořit do hraní neobvyklé hry. Doslova se jednalo o fenomén, který spojil hraní na mobilním telefonu s aktivitou v běžném světě. Po ulicích se toulali lidé zahledění do mobilů a hledali portály. Hra spojená s rozšířenou realitou vznikla pod křídly Googlu a i dnes se těší zájmu.

Studio Niantic Labs stojící za Ingress nyní přináší první ukázku hry Pokémon GO, která také staví na základech rozšířené reality. Tentokrát se ale vrací v podobě populární hry Pokémon (Wiki), jež vznikla prvně v Nintendu.

PokemonGO3 PokemonGO2 PokemonGO1

V Pokémon GO budou tři frakce, přičemž se také budete muset toulat po okolí. Vaším úkolem bude hledat Poké Balls v místech nazvaných PokéStops (objekty, památky a zajímavá místa). Avšak nebude jen tak jednoduché najít například vodního Pokémona – ti se budou vyskytovat u řek, jezer a oceánů. Takže budete muset cestovat k nejrůznějším místům, abyste získali vytouženou postavičku.

Ve hře se budou vyskytovat také místa pro trénování a boje mezi hráči – takzvané Gym. Taktéž se budou vyskytovat u významnějších míst.

Prvně se hra objeví v Japonsku, následně se bude šířit do celého světa. Stále se nachází v aktivním vývoji a není známo, kdy dojde k uvolnění.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Těšim se jak malej.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat