reklama

Pokémon GO od tvůrců Ingress

Pokémon GO od tvůrců Ingress
2016-03-25T08:00:07+01:00
• 25. 3. 2016
1

V roce 2012 se objevila hra Ingress a po sociálních sítích zájemci sháněli pozvánky, aby se mohli ponořit do hraní neobvyklé hry. Doslova se jednalo o fenomén, který spojil hraní na mobilním telefonu s aktivitou v běžném světě. Po ulicích se toulali lidé zahledění do mobilů a hledali portály. Hra spojená s rozšířenou realitou vznikla pod křídly Googlu a i dnes se těší zájmu.

Studio Niantic Labs stojící za Ingress nyní přináší první ukázku hry Pokémon GO, která také staví na základech rozšířené reality. Tentokrát se ale vrací v podobě populární hry Pokémon (Wiki), jež vznikla prvně v Nintendu.

PokemonGO3 PokemonGO2 PokemonGO1

V Pokémon GO budou tři frakce, přičemž se také budete muset toulat po okolí. Vaším úkolem bude hledat Poké Balls v místech nazvaných PokéStops (objekty, památky a zajímavá místa). Avšak nebude jen tak jednoduché najít například vodního Pokémona – ti se budou vyskytovat u řek, jezer a oceánů. Takže budete muset cestovat k nejrůznějším místům, abyste získali vytouženou postavičku.

Ve hře se budou vyskytovat také místa pro trénování a boje mezi hráči – takzvané Gym. Taktéž se budou vyskytovat u významnějších míst.

Prvně se hra objeví v Japonsku, následně se bude šířit do celého světa. Stále se nachází v aktivním vývoji a není známo, kdy dojde k uvolnění.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Těšim se jak malej.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim