reklama

OnePlus 3 – spekulace a specifikace

OnePlus 3 – spekulace a specifikace
2016-03-25T09:22:03+01:00
• 25. 3. 2016
1

V únoru jsme se dozvěděli, že bychom se měli dočkat novinky od OnePlus do června tohoto roku. Od té doby se neobjevily jakékoliv spekulace nebo informace, až do včerejšího dne. Dle některých informací by mělo dojít k uvedení již 7. dubna, ale jedná se o nepravděpodobný termín, jelikož společnost ještě nezačala ani lákáním zákazníků. Možná se dočkáme právě začátku kampaně.

Co se týče specifikací, tak je má prozrazovat benchmark AnTuTu, respektive informační karta o zařízení. OnePlus 3 je zde vedeno pod označením OnePlus A3000. V základu se máme těšit na displej s rozlišením Full HD, ale nevíme, jakou bude mít úhlopříčku.

oneplus-3-specs

O výkon se má starat Snapdragon 820 s grafikou Adreno 530, který bude doplněn o 4 GB paměti RAM. Úložiště bude o velikosti 32 GB. Na zadní straně se má nacházet 16MPx senzor, přední strana bude doplněna 8MPx foťákem. K dispozici bude systém založený na Androidu 6.0.1.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

deniss hooper

25. 3. 2016, 12:05
Android aplikace

Tak nevím co tím básník chce říci, když to má parametry jako X dalších ???? mobilů. Je to škoda, aspoň oni mohli trochu zamůtit vodu. Jinak celkem zbytečný mobil..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim